Nonsense! NUMERO DUO BISH!

19. srpna 2017 v 16:54 | Beast |  Nonsense!
Hehehehheheheheh! Jsem tu! Možná... Každopádně tady je další část Nonsense!
Enjoyyyy!


Neděle 4. prosince. Všude byl sníh a proto se žádný z obyvatel opuštěného paneláku nevydával ven. Někteří by umrzli, jiným se nechtělo prodírat hromadou sněhu. A tak se všichni vyhřívali ve vytopených místnostech. Ale ne pro všechny bylo vyhřívání se příjemné. Některým to totiž stěžoval ten fakt, že se dovnitř dostala destilace ropy a ta teď zabíjela malou loutku. Podpostelní příšera spala na stole a Meggare zpívala písničky o permonících. Z pohledy loutky, ohrožované destilací, bylo to nejhorší, co se jí mohlo stát. Ale samozřejmě, že panenka, zrovna ňamací mléčný řez, to všechno ignorovala. Pak s německým přízvukem (ten si přivlastnila po překládání německé stránky) vykřikla "FLUTTERSHYYYYYYYYYYY!! UND LUNAAAAAAAAAAAA! WHEEEEEEEEEEEEEWHOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!" což s sebou neslo jisté následky, jako třeba Girselln padající ze židle.
"MY LITTLE POOOOOOOOOOOOONYYYYYYYYYYYYY"
Uvnitř Beast se probudila pegasister. Normálně by na tom nebylo nic špatného. Nyní ale tancovala a zpívala úvodní znělku seriálu. Krom toho její "zpěv" zněl jako vrána s kočkou v mixéru. Do toho se přidala Megg. "A my kopeme dááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá-" Frekvence, jakou zbytek zazpívala/ zakřičela se bohužel nedala načíst. A my za to můžeme být rádi. Chudák Girs, který byl tak v šoku, že se i propadl do země, se pokusil promluvit. Naneštěstí ze sebe vydal jen podivný skřek. A protože se Stringless zbavila destilace ropy, ale stále se musela soustředit na něco jiného a určité stvoření ji to nedělalo o nic lehčí, vzala ona loutka koště a vyběhla na nočního můrovce. Megg však s kňučením unikla osudu koštěte.

O pár minut později z temného koutu vyleze panenka s obrázkem (A Dominem) Lady Gagy.
"Když si Gaga uvědomí, že je čarodějnice." pronesla a práskla s obrázkem na konferenční stolek, na kterém se i přes jeho jméno žádná konference nekonala (i když jednou se na něm před kamerami, foťáky a pár příšerami pohádala loutka a panenka, ale to se nepočítá).
"My to ale víme dlouho. Ten nos se nedá přehlédnout." dodal Domino. Všichni přítomní se začali smát.
Girselln žasl nad pozorovacími schopnostmi Domina a tak přes ně oba přehodil deku. "Sušenku?" nabídl. Ani Dominika nemusel pobízet. "A co já? Já chci taky fufenku!" ozvala se Beast a uraženě si nafoukla líčka (jak se to porcelánové panence podařilo stále zůstává záhadou) "Tebe jsem měl pod dekou včera... Musím dát prostor taky jiným lidem. Ale na stole máš krupaši!"
"Ale já cu fufenku." odpověděla panenka načež se Stringless obrátila na Domina a Girse a věnovala jim dlouhý, ošklivý pohled. "Pojď. Ať se na tom gauči třeba snědí navzájem, v lednici mám něco mnohem zajímavějšího, než sušenku. Laita" String začala táhnout Beast do kuchyně a ta se nechala. Co jiného ji taky zbývalo? A tak se dvě hračky nasoukaly do kuchyně a Domino zůstal s Girsem, žužlajíc sušenku.

Pár chvil na to, co se hračky posilnily oveší si loutka všimla několika bláznivých příšer. "Girsovi kámoši se asi zcvokli..." zamračila se na skupinku. Girs zatím stále spal na stole a jeho famílie se pomalu schovala do šatny a doufala, že na ně String nevezme koště. Podpostelní příšera se najednou probudila, a když zjistila, co se děje, tak se pokusila zmizet ve zdi. Zdali to pomohlo nebo ne je diskutabilní.
"Tak a dost!" křikla Stringless zatímco brala do ruky vysavač. "Mezi svým oblečením cizí příšery pěstovat nebudu!"
Beast chytla výtlem.

Nějakým zázrakem se stalo úterý 6. prosince. Všichni se soukali zpět do jedné místnosti. Teploty byly stále pod nulou, takže nikdo nevystrkoval nos z domu. Domino najednou zachytil menší pohyb. Na gauči ležely kapesníky. Samozřejmě, že Domino je Domino a tak si prvně myslel, že se jedná o fapesníky, ale možná to byly sušenky.
Pohled level spálený krahujec, který mu věnoval Girselln ho ale utvrdil v tom, že se doopravdy jedná o fapesníky. To vyústilo v souboj prapodivných pohledů. Naneštěstí pro ty dva, pár těch pohledů zachytila i Stringless, která ihned přešla do módu Dr. Stringlessová. "Wait wait wait wait! Co to tam je?! Okamžitě mi tu věc ukaž!!" rozkřikla se z plných plic.
Pohotová příšera vytáhla z pod polštáře záložní krabičku s cukrovými kostkami. "Co by kde bylo?" řekl s úsměvem. To doktorku uklidnilo. Najednou se z ničeho nic objevila Meggare. "HEYAAAAAAAAA!" ozvala se veselá panenka. Megg ji pozdravila podobně a uvědomujíc si, že má ucpaný nos, přeskočila optávání se o co přišla a chňapla Girsovu krabičku a vesele si odkráčela vyžrat ledničku. Přišeře stačil jen letmý pohled na Stringless a hned věděl, že přišel o hlavu. "Heheh... Hehe... Sušenku?" zeptal se, zatímco loutka brala Meggařin meč, asi tak desetkrát větší než ona sama. Domino a Beast se stihli schovat za gauč a Girs se pokousil schovat se pod deku.

Hned z rána následujícího dne se všemi patry nese "zpěv" malé panenky. "I've got a question can you help-me-out? HOW MANY PEOPLE CAN DO IT LIKE ME? ZERO!" načež do obýváku vlětel Girs. "To tady nebude ani minutu ticho?!" zavrčel, s tikem v celém obličeji.
"NE! CECKY!" zakřičela na zpátky panenka.
Naštvaná příšera jen probodávala loutku, jelikož se vůbec nevyspal.
"TALK DIRTY TO ME!" ozvala se znovu Beast, která překypovala energií, i přes to, že skoro vůbec nespala a momentálně připomínala více rozcuchaného mývala, než panenku. Nakonec se Girselln rozhodl schovat se pod stůl. Tam skoro okamžitě usnul, ožužlávaje si palec.
Mezitím se Stringlessina elfofobie měnila v elfomanii. "Mňuhuhuhuhahahahahahaaaaaaaa!"
Vyděšená Beast se plazila za Girsem. "Ono se to zbláznilo." zašeptá.
"No tak si ji uklidni a nech mě spát!" zachrčela příšera zpátky.
To, co se stalo potom, ale panenku vystrašilo ještě více. Loutka si vesele poskakovala okolo a prozpěvovala si, takže Beast se přikryla společně se sušenkami dekou a obtočila se kolem nohy u stolu. "Hu. I'm invisible."
Girselln se nakonec rozhodl, se o místo pod stolem podělit s panenkou. Přitáhnul si ji k sobě a začal jí slintat do vlasů. Ta si toho nevšímala. Měla totiž sušenku. A když už všichni něco žužlali, tak String začala žužlat fikus. "Takže... Co mám napsat?"
"Broskve!"
"Nevrť sebou!"
"No dobře no.."
A z Beast se oficiálně stal koberec.
"Ale já žádný broskve nemám!" zaprotestovala String.
"A já su kobereček." odpověděla panenka. Za pár okamžiků už se já dobýval Girs ke krku. "Mňňfff... To víš že tě miluju..."
"Okay...?"
"Tak já se poradím s Megg!" odskočila Stringless stranou. "Než vyžvatlá další věci..."
"J-já kobereček!" pískla nebohá panenka.
"Ne... Ty boty si nech."
A tak zatímco se Girs dobýval k Beast, Megg poslala String upravené zakončení Podivínů. "Překládej, Finn, překládej."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 17:20 | Reagovat

XD Bitch I'm out.
Hale! A kde je Perwoll! XD

2 Beznitka Loutkovská Beznitka Loutkovská | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 8:08 | Reagovat

*jakožto poslušný Podivínský Meggare Grahmavisové se sebere a jde překládat*
...
BEASTINKA NAPSALA NONSENSE!!! Ohmův bože s vývrtkou, KONEČNĚ JO!
Girs: Nejsi fanoušek fotbalu, Beznitko! Uklidni se.
A NEUKLIDNIM A NEUKLIDNIM! *tancuje karičky po stole*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama