Horory&Beast #1 Babadook

15. dubna 2017 v 18:42 | Beast |  Creepy Thingies
Ok. Takže. Než se mi blog.cz poddá a než začne fungovat tak jak má na všech přístrojích, které vlastním, dávám toto do podrubriky "Creepy Thingies". Dnes už nemám sílu se vztekat nad tím, jak tahle věc funguje. Naneštěstí mám málo zkušeností s programováním webových stránek a to, co jsem ovládala, jsem během roku zapomněla. Teď k článku.

Nom. V téhle sérii/ rubrice vám povím svůj názor na horor. Pár už jsem jich viděla, takže už jich pár můžu napsat. Hope ya will like it!


Babadook mě svým názvem a pár náhledy zaujal. Samotný film mě ale zklamal.

Výsledek obrázku pro babadook

Hlavní hrdinkou je matka emmm... Trochu nenormálního dítěte. Jednoho dne po ní její syn chce pohádku na dobrou noc. Chce, aby mu přečetla knihu s názvem "Babadook". Tato kniha se zdála nejdříve neškodná. Po chvíli se z ní ale vylouplo cosi zcela jiného. Matka, jejíž jméno si za boha nezapamatuji, knihu vyhodila a syn nabral dojmu, že jejich dům obývá i nějaké nové monstrum (nové,protože podle všeho už si myslí že tu jiní obyvatelé jsou). Ale knížečka se vrátila jako bumerang.
Výsledek obrázku pro babadook

Po neúspěšných pokusech, při kterých knihu roztrhala, o zbavení se knihy se vydává na policii. Navíc její dům se právě stal novým domovem oné příšery z knihy. Jak úžasné, že? A její klučina navíc vyvádí. Samozřejmě že páni policajti jí nevěří. A naše hrdinka je Babadůčkem pronásledována i tam. No úžasný horor.
Zatím tedy máme zcvoklé děcko, vystresovanou matku a trolla Babadooka, který jako rodina o Vánocích nechce vypadnout z vašeho domu.
Jdeme dál.
Během noci ze začíná Babadook projevovat. Jak jinak.
Mám takový pocit, že to bylo stránkou, na které jsem horor sledovala, ale dialogy nešlo vůbec slyšet a jakmile se objevil Baba se svým "Ba. Ba. Dook. Dook. DOOOOOOOK" málem mi odpadly uši, protože jsem měla volume na 100%. A to jsem ani neměla sluchátka. No... Myslím že i naši sousedi a všichni kolemjdoucí si užili Bábino vřeštění. Zbytek filmu se odehrál velmi rychle. Rodina se snaží ubránit Babimu (který nějakým zvláštním způsobem předpověděl smrt jejich psa. Rest in peace little doggo), M. se zbláznila a bláznivé dítě je vystrašené. A sousedka neví co se děje. (Protože ta sousedka je pro děj velice důležitá a vůbec nepodezřívá M. že jí hrabe).
Z konce jsem pochopila, že Bábi je vlastně M.-in ... zesnulý manžel? J-já fakt nevím. Každopádně Babadooka zavřou do sklepa a krmí ho žížalami a červy protože proč prostě ne. And they lived happily ever after. The End.


Okay. Tenhle film byl nuda. Od prvních 30 minut jsem měla sto chutí to vypnout. Taky se omlouvám, ze všecho nejvíc si pamatuju konec. Jej. Now pray for my ears a jdeme na vyhodnocení.

2,5/10 kloboučků

Na víc už fakt ne. Jedna z věcí co se mi vyloženě líbila byl vzhled Bábiho. Zbytek byl nuda a děs. Jo a ještě ta scénka kdy to děcko vřeštělo. Taky super. A teď můžeme jít. Pápá. Už se na tebe Bábi nikdy nepodívám. (názor si můžete utvořit jaký chcete, vím že to nebyla pořádná kritika ale co už, já nějaký článek čas od časumusím vydat)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beznitka Loutkovská Beznitka Loutkovská | E-mail | Web | 16. dubna 2017 v 17:28 | Reagovat

XD *slyší hlas paní z prostřena* ...a je ta příšera ze sklepa domácí?
Ale klidně bych udělala change! Ke mně by šel Bábinka do zelí a oni by si nechali Girse! Alespoň bych měla kam házet moly a  gauč by byl konečně volnej!
Girs: What did ya just say 'bout meh?!

2 KIRAMype KIRAMype | E-mail | Web | 17. července 2018 v 0:53 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/what-causes-swollen-feet-after-giving-birth>swollen feet after giving birth</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama