Time Hunters 3

26. března 2017 v 20:20 | Beast |  Time Hunters
Ehem ehem. Já žiju! Sice mám rýmu a bolí mě hlava, ale žiju! Tohle je trochu kratší, ale slibuju, že příští díl bude poněkud delší. Také plánuju něco jako "Popisy postav" a "Vysvětlování pojmů/ flashbacky", které nebudou přímo součástí příběhu. Taková menší vsuvka to bude. Byl by tu o to zájem? Krom toho ještě poupravím všechno na blogu, opravím chyby v článcích. Taková menší rekonstrukce. Jinak. Chcete další prazvláštní výtvor od Beast, jménem Smile's Territory? >w>


A co Victor vlastně chtěl? No. Určitě jste si všimli podobnosti mezi "koliazátor" a "stalizátor" (Ne, s koalami ani se Stalinem to nic společného nemá). Koliazátor ve své pravé podstatě rozplétá atomy a tvoří tak díru. Stalizátor je naopak zatahuje vytvářením nových vazeb a detekuje, kde byly vazby přetrhány předtím. Posádka má k dispozici samozřejmě upravené verze, jinak by uprostřed Julie byla i díra do nikam. Koliazátor, který teda Shikarta chtěla použít vám tedy jen uvaří krev a nechá tak trochu prasknout důležité orgány. Stalizátor, který si žádá Victor, v upravené verzi slouží více méně k zašívání oblečení (a to nejen jemu, ale i většině posádky, protože kdo by měl čas něco zašívat, že jo?), nebo v krajních případech ke zbavení se ranek po jistém typu komára...

Dívka v plášti se jim představila jako Alicia a asi ještě pět minut si přivykala na světlo. Victor se opřel zády o zeď. "Byly to dva měsíce. Možná víc. Už by to tu ze zapůjčení mělo dorazit zpátky..." řekl poněkud naštvaně. Ono když už máte dva měsíce šatník zpoloviny děrovaný, není divu, že to budete chtít napravit co nejdřív. Alicia si dala ruce pryč z očí a jízlivě opáčila "Taky by pomohlo, kdyby jsi se naučil šít, nebo se jim aspoň omluvil." a pak tiše přidala "Nebo si jich tolik nevodil do postele..." Tohle mladíka samozřejmě urazilo. "Omluvit se? Já?! To by měly spíš ony! A oni.. Navíc, kdyby za mnou nešli.."
"Kdyby kdyby. Už drž zobák, komorníku. My jsme tu byli první a máme kapku důležitější důvod, tu stát." ozvala se Shikarta, kterou tu už nebavilo stát. Chtěla, aby to bylo už co nejdřív za ní. Nikdy neměla ráda zasvěcování nebo - nedej bože - jejich výcvik. Nikdy. Byla to ztráta času. Ona všechno umí a kromě tréninku, aby se udržela ve formě, nic jiného nepotřebovala. Projít si to znovu doopravdy za potřebí neměla. Proč ty dva dal Lyon zrovna jí, a ne někomu, kdo by to zvládl líp? Nejenže zasvěcování neměla ráda, nebyla v něm ani nijak extra dobrá. Práce s dětmi jí nikdy nebyla zrovna blízká. A teď tu má dvě! Dvě! Počkat... Kde je to druhé? Shikarta se rozhlédla a spatřila Julii na druhém konci laboratoře. Prohlížela si nádobku, ve které byl naložený nějaký tvoreček. 'Dobře... Jsou tu oba..' pomyslela si. "Shiki má pravdu. Ona a ti dva jsou momentálně v pořadníku před tebou. Takže hezky do fronty." zašklebila se Alicia. Laurentovi připomínala kočku. Hlavně její zelené oči z ní tu majestátní šelmu dělaly, ale kromě toho i fakt, že dokáže pracovat s minimem světla. Victor si odfrkl a nasupeně odkráčel z laboratoře. "Někdo se asi špatně vyspal." Ozvala se Julie zpoza stolu jen co Vic zmizel z dohledu. "Nah. Komu to vadí? Zítra bude mít zase dobrou náladu." usmála se zrzka.

Den #1 - Julie
No.. Takže je to tu. Poprvé za celý svůj život si hodlám vést deník. Mám takový pocit, že ho dřív nebo později budu potřebovat. Hned dneska nám do těla vpravila Alicia dvě vakcíny. Jednu proti "působení času" (abychom nezestárli a nezemřeli hned při první výpravě, nebo abychom se nevrátili do stádia embrya) a druhou, která nám měla pomoct se přizpůsobit tlaku na palubě nebo tak něco. Jelikož jsem unavená a zmatená, tak jsem ji přestala poslouchat od "může se stát, že..." Nevím, jestli jí Laurie poslouchal, ale zdá se, že nad něčím přemýšlí. Každopádně! Jsou tu úžasné pokoje! Během výcviku zde zůstaneme. Máme tu koupelnu a dokonce i televizi! A postele jsou mnohem pohodlnější než v sirotčinci. Aaaaah... Vážně příjemné. Všichni, které jsem zatím potkala, jsou přátelští. Teda... Snad i ti co neumějí "pozemštinu". Jen šmoulové mě - bůh ví proč - nemají v oblibě. Bože. Po těch injekcích mi třeští hlava. Asi si už lehnu... Julie končí!

Laurent ležel a hypnotizoval strop. "Laurieeeeeeeeeeeeee?", "No?..", "Že mě máš rád?", "...", "Laurieeeeeeeeeeeee???", "Přestávám si být jistý, že to byla vakcína..."
Juli se posadila. "Nemůžu se dočkat.", "Čeho?", "Cestování v čase a ve vesmíru!" Dívka, která ještě před chvílí skoro omdlévala, ožila. "Myslíš, že to bude jako v našich knížkách? Nebo lepší?", "Já bych řekl, že horší..."

'Jsem rád že žiju, ale cestovat v čase?... Juli... Co když se ti něco stane?'
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beznitka Loutkovská Beznitka Loutkovská | E-mail | Web | 29. března 2017 v 17:06 | Reagovat

Beast žije! *vyjekne* to co se stalo!
A Smilíka přiveď! Okamžitě sem Smilíka pťiveď! Ať se můžu podívat, co má v sobě! *nabrousí si jehly a nože*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama