Time Hunters 2

21. prosince 2016 v 22:06 | Beast |  FanFikce a povídky
Všichni kdo tu jsou, ruky hore! Blog.cz nechce spolupracovat a já fakt nevím, či to tu někdo čte XD
Každopádně, než dodělám nějaký překlad, tu máte další TH!Julie slyšela hlasy. Jeden jí byl povědomý a zdál se jí značně naštvaný. Další dva byly jejím uším neznámé. Druhý mužský hlas se ozýval z větší dálky. Mluvil klidně.
Najednou ucítila něco na nohách a na čele. To byl pokyn jejímu tělu, aby se probrala a vyskočila.
Výskok se ale nekonal. Namísto toho narazila do čísi hlavy.
"Dávej pozor kurva!"
Zavrčel hlas dívky.
"JULIE! "
"TICHO! Oba! Buďte zticha. A zvlášť ty! Nevrť se!"
"PUSŤTE NÁS! CO CHCETE?!"
"Mám ho uspat?"
Julie zmateně koukala po místnosti. Kousek u ní stála dívka a mnula si čelo. Na druhém konci byl k posteli připoutaný Laurent a na jeho hrudi byla černá kočka s.. Se zlatou, mechanickou packou?
"Jsi v pořádku?" řekl uklidněný Laurent a stále se snažil setřepat ze sebe kocoura.
"Jo.. Kde to jsme?"
"Na hlavní lodi mezihvězdné flotily Star Pegasus. Já jsem Shikarta Mei. A tamto je Dr. Lyon. A teď... SE PŘESTAŇ VRTĚT PROTOŽE TU MÁM SEDATIVA!" křikla Shikarta na chlapce přivázaného k posteli. Vypadala docela děsivě. Kdyby ji jeden z nich potkal v noci, určitě by utíkal jako o závod. A není divu. Obě ruce a kus hlavy měla potetované a z vlasů měla jen dredy uprostřed hlavy. Také měla mnoho piercingů. V uších, pod rty, nad obočím...
"Cooooooože?" zeptala se Julie a pomalu se posadila.

Laurie nechal spadnout svoji hlavu na polštář a po ne-zrovna krátké chvíli i odvázat. Zatímco si mnul zápěstí a pohledem propaloval černou kočku, Shikarta cosi štelovala za stolem.
"Teď když už jste se oba uklidnili... Dovolte mi abych se představil. Mé jméno je dr. Lyon McGarrham. Vaše jména a identitu už známe, takže nejste povinni nám je sdělit. Nicméně. I když jsme vás zachránili, nemyslete si, že budete na živu nějak dlouho, pokud se budete pokoušet utéct. Popravdě. Máte na výběr. A odpověď po vás chceme hned.
Tak... Jelikož se v tuto chvíli už nacházíte na palubě, nemáte šanci odsud odejít jinak než smrtí. Všichni, tedy já, já a zase já, si myslíme, že vzhledem k nedostatku členů, by jste byli výtečnými členy-"
"No jasně že ano.. Hele vy dva. Než se tu ten kocour stará vykecá, já vám to usnadním. Ve skutečnosti máte na výběr tři možnosti. První. Zůstanete tady. S náma. V relativním bezpečí. Druhá. Ja vil bí kild. Třetí, dáme vás zpátky na zem, ale váš život by skončil buďto velmi rychle a bolestivě, protože jste byli vystaveni působení času, což už nejde změnit nebo pomalu a bolestivě pod tlapama těch anorektiček. Kapišto?" shrnula Shika a dvojice, sedící vedle sebe jen nepřítomně hleděla.

"Eeeeeeh. Co?"
Vydralo se z krku krátkovlasé dívky a znovu se soustředila na své okolí.
"Okej.... Tuhle zabiju rovnou. Kde je koliazátor?!" vyfrkla dredassie a šinula se pro věcičku, která vypadala jako velmi účinná zbraň.
"Nikdo se zabíjet nebude pokud to nebude chtít. Vrať se. A vy dva. Počítám do deseti. Do desíti tu chci mít odpověď."
"Raz..."
"Dva..."
"Tři..."
"Čtyři..."
"Pět..."
"Šest..."
"Sedm..."
"Osm...."
"Devě-"
"TAK FAJN! OK! OK! OK! OK! BUDEM TU S VÁMA NA TÝ LODI. VĚCI. ČI CO TO KURWA JE. JEN NÁS NEZABÍJEJTE!"
Křikla Julie a Laurent na ni jen nevěřícně zíral.
"VÍŠ S ČÍM JSI TEĎ DO PRKENNÝ OHRADY SOUHLASILA?! A NEMLUV SPROSTĚ!"

Shikarta už s koliazátorem připravená smutně vzdychla a Lyon se zašklebil jako... No kočka Šklíba prostě.
"Dobrá tedy. Shiki? Máš je na starosti. Alicia ti řekne všechny podrobnosti. Dostaň je na Polokrenskou základnu živé a v kuse. " S těmito slovy černý kocour zmizel v útrobách lodi a nechal ty tři osamotě.
"No jo porád... Grrrr! Ty jeden zablešenče. Počkej jak zas uvízneš uprostřed moře!" zasyčela pověřená osoba na zavírající se dveře a pohledem si změřila dvě, podle ní děti, které se právě praly o věc, která zrovna jí utekla. Ale ne že by si stěžovala. Bylo jí to úplně jedno. "Vy dva caparti. Za mnou. A opovažte se vydávat nějaké zvuky. Musím nad něčím přemýlet..."

-O několik chodeb a nadávek později-

Trojice procházela lodí. Kolem bylo nespočet druhů mimozemských ras. Obláček páry ve tvaru prapodivného člověko-věci támhle. Žabí žena zase na opačné straně. Všichni chodili ve spěchu těsně vedle sebe, naráželi do sebe, pár se jich dokonce srazilo na zem ale nikomu to nepřišlo divné a ani nic něříkali. Po tom, co ty tři málem srazila velká železná bedna jen tak náhodou letící těsně pod stropem, se ocitli na můstku. Tady už bylo ticho a klid. Slyšet byl jen klasický rozhovor a ťukání na ovládacích konzolích. Dokud se neozvala Julie...
"TY VOLE ŠMOULOVÉ!" zařvala trochu víc nahlas než plánovala a všichni přítomní se na ni otočili, doprovázeni hlasitým plesknutím dvou ruk o dvě čela.
"Bože. Že se tohle neděje?..." problesklo Lauretovi a Shikartě hlavou.
Malé, tmavě modré bytosti se na skupinku otočili, s výrazem, který jasně dával najevo, že jsou připraveni bělovlasou dívku na místě zabít, rozkuchat, utopit a podusit (Na pánvičce s žampiony. Ňam. Ňam.) Tito obyvatelé Dugromandy naprosto nesnášeli, když jim nějaký pozemšťan říkal, ať už ze srandy, že jsou šmoulové.

Ze zadu se ozval smích a ze tmy vyšel další člověk, jen o něco málo starší než Laurie a Juli, s úsměvem od ucha k uchu. Stejně jako Shikarta, byl oblečený odlišně než ostatní členové posádky.
"Oh bóže. Ty ses vyhrabal jako odkud? A když už jsme u toho. Co bude k večeři, komorníku?.." pronesla Shika podrážděným tónem.
"Já tu jsem už dlouho, pokud jsi si nevšimla, štěkno. A vyhrabal jsem se ze své skrýše, abych se podíval na ty dva. A jak vidím... Máme tu konečně někoho, s kým by mohla být sranda a také vypadajícícho překvapivě roztomile na poměry na téhle lodi."
"Prosím... Zalez zpátky do své skrýše, skříně či z čeho jsi vylezl, vezmi si něco normálního a pokud možno tam zůstaň co nejdýl..."
"To kdo je?" špitla Julie. Uším pobaveného komorníka však otázka neutekla.
"Ty jsi o o mě ještě neslyšela? To je vcelku zvláštní. Zvlášť když jsi s Shikikou. Tak... Mé jméno je Victor Grenlov. Stejně jako vy, jsem ze Země, takže mě velmi těší, že tu je někdo podobný jako já. Zvlášť když je to překrásná dívka. A co bych měl říci dál?"
"Že jsi sukničkář?"
"Že jsi věčně nadržené prase?"
"A nemáš tušení jak se k ženám chovat?"
Z celého můstku se ozývaly hlasy a Victor jen s úšklebkem naslouchal. "Ale no tak dámy a slečny. Tak hrozný nejsem."
Laurent se postavil trochu před svou kamarádku.
"Shikarto? Kdy budeme na Polokre- nevím co základně?"
"Během pár vteřin... Naštěstí."

-Na základně-

"Prosíme členy roty S-69 aby se dostavili k hangáru číslo 22. Opakuji. Prosíme členy roty S-69, aby se dostavili k hangáru číslo 22. Děkuji za pozonost."
Z reproduktorů se ozval milý, ženský hlas a hlásil informace ve všech možných jazycích a Shikarta táhla pozemskou dvojici směrem k zapadlejší části. Za několika dveřmi byl už počet kolemjdoucích minimální. Šedé chodby zely prázdnotou a stropní svítidla poblikávala, někdy nesvítila vůbec. Zvuk jejich kroků se odrážel od ošoupaných zdí a nápisy "EXIT" v jazycích celého vesmíru bylo zanedlouho jediné, co jim osvětlovalo cestu. Prošli až k posledním dveřím. Za nimi byla velká, tmavá místnost. Ze světel sterilně bílých lamp usoudil Laurent, že se nachází v nějaké laboratoři.
"SHIKIIII!"
Pozemské borůvky nadskočily úlekem, když Shikartu objala neznámá věc?
No. Víc než věc, dívka. Zrzavé vlasy měla sepnuté v nepořádném drdolu a přes zelené triko měla natáhnutý plášť. To bylo to jediné co se za matného osvětlení dalo poznat.
Najednou někdo cvakl po vypínači.
"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!"
Zrzka si přikryla oči pod brýlemi dlaněmi.
"Světloooooooo." skrze škvíru zamžourala na světlonoše. "Ty. Victore! Zhasni!"
"Nasrat. Potřebuji stalizátor. Slíbila jsi mi ho před dvěma měsíci."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 22. prosince 2016 v 17:13 | Reagovat

*ruku hore* haiii! I am heeeeerrreeeee! Btw, těším se, až se Pegas potká s Fluffy... v předaleké blízké budoucnosti! *evil grin* mňuhahahahaha!

2 List List | 23. prosince 2016 v 19:48 | Reagovat

[1]: Jeeeej! A.. To bude velmi velmi VELMI zajímavé. Hmmm *evil grin no. 2*

3 Jane The Killer / KIRA / Jane Jane The Killer / KIRA / Jane | E-mail | Web | 27. prosince 2016 v 16:18 | Reagovat

°•°

4 List List | 28. prosince 2016 v 21:54 | Reagovat

[3]:
°u°

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama