Corruptus (Abandoned by Disney 3/3)

19. května 2016 v 20:48 | Beast |  Creepypasta
A je to tu... Konec! Pá pá! Ale co to kecám... Ještě nás tu čeká prolog XD
(A tohle tu mělo být už v úterý, ale co...XD)

Pokud v něco doopravdy věříš, může to být tvoje. Takhle jsme byli naučení myslet. Hlavně si myslím, že nás to má odradit od přežívání na bohatých. Všichni si myslíme, že když se budeme snažit a budeme to chtít, staneme se bohatými. Jak dlouho to bylo od doby, kdy tu bylo to staromódní vybírání elity? To zřejmě nebyla nejlepší cesta, abych tohle začal… Jsem víc jak trochu unavený, ale kašlat na to. Odcházím.

"Corruptus"

To byl předmět e-mailu, který mi přišel předtím, než mi spadlo ISP. Ve stejný den se mi můj mobil změnil v černou cihlu. Myslím, že to bylo v přesně stejný moment, ale nevím to jistě, protože jsem se snažil o to, abych rozchodil svůj laptop. "Corruptus"… Nikdy jsem to slovo neslyšel, a abych byl upřímný, nejsem si zcela jistý, jestli to vůbec slovo je. Může to být latinsky. Zní mi to jako latina. Nemohl jsem si to ani ověřit nebo to zjistit. Tohle je poprvé, co jsem zase na síti, od mého nečekaného "překvapení". Snažil jsem se přihlásit v knihovně. Moje karta byla zrušená… Nezaplacené poplatky za vypůjčené knihy, které jsem nikdy nečetl, možná se na ně jen podíval, hlavně hraničící s fetišistickým materiálem a pomocné knihy o nejrůznějších mentálních nemocích. Zjevně do detailů popsaná tlustá kniha o zbraních masového ničení, byla středem pozornosti knihovníka. Chodil jsem po knihovně asi hodinu a půl, dokud někdo neodešel od přihlášeného a nestráženého počítače. Když jsem se šel podívat na svůj e-mail a tweetnout o tom, co se stalo, všechny ty účty byly pryč taky. Popravdě jsem byl velký blbec, když jsem čekal, že by mi ty účty nechali. Netrvalo dlouho a já si všiml uživatelky počítače, jak na mě ukazuje. Mám takový dojem, že nebyla velkým fandou přímého přístupu. Byl jsem za dveřmi dřív, než někdo udělal rozruch.


Bylo to víc jak dva roky, když jsem opouštěl Mauglího palác a nikdy se nepodíval zpátky.
Originální článek přišel a zmizel tolikrát… přes tolik různých stránek… Už si jen matně vzpomínám, kde jsem ho poprvé uveřejnil. Kdybych býval věděl, jak daleko by to zašlo, nevím, jestli bych i přes to byl schopný na to přijít. Tlak by byl tak dobrý a myslím si, že je tu přesná úroveň komfortu v nápadu, že nikdo by se nestaral o to, co děláš.
Vypadá to, jakoby hodně stránek smazaly informace, ať už na přání Disneyho nebo z jejich vlastního strachu. Znám jednoho vcelku populárního youtubera, který odstranil videa, kde přečetl články z mého blogu. Důvodem byla nějaká kravina. Vím moc dobře, že to smazal ze strachu. Jeho partnerská společnost totiž byla nějak spojená s Disney co. Snažil jsem se svůj "Po opuštění" blog trochu udržet. Nevím kolik lidí tady vidělo moje poznámky o Místnosti Nula, Klubu 22 nebo něčeho podobného. Jsou všude okolo tebe, když se podíváš… nebo aspoň teď. Ano, "Klub 22" existuje. Ne, není to typ Klubu 33. Později jsem se od jistého kontaktu dozvěděl, že je tu i Klub 11 a zhýralost údajně roste s každým číslem dolů. Slyšel jsem o "Klubu 00", ale nemůžu to potvrdit jako u předchozího kontaktu. Taky nevím, jestli to není nějak spojenost s "Místností" podobného jména.

Ano, na cedulce na dveřích bylo pravděpodobně napsané "Characters" nebo "Účinkující" namísto "Maskoti" . Vím, vím. Všechny vás slyším. Vážně vám za to děkuju. Jsem si jistý, že vaše mysl není zrovna klidná a čistá v okamžiku teroru, že? Každopádně jsem rád, že se moje slova šířila fakt daleko a otevřeně… ale obrácená strana je, jestli to všichni berete vážně. Nemůžu to víc vyhrotit… Ostrov pokladů? Pravda. Ulitidoors? Pravda. Jen proto, že nedokážete odůvodnit zbytek, neznamená to, že je to "fajn příběh". Namísto nepřesností a her jak cool by to bylo, být na mém místě. Možná by lidé mohli začít brát tohleto vážně a zjišťovat, co se děje.

Možná?

Nevím. Nechci aby to bylo jen diskutování. Chci zůstat soustředěný a ujistit se, že jsem uveřejnil jen to, co jsem uveřejnit vážně chtěl. Všechno to… Pronásledovatelé, hovory, rozbitá okna… Vím, že to všechno mě má odvést od cesty. Chtějí mě zmateného, vystrašeného a hlavně chtějí abych byl ticho. Je tým mužů a žen v oblecích, které jsem náhodně viděl. Tam a tady. Říkám jim "Soustředěná skupina.", protože se objeví se zápisníky a propiskami a dělají si poznámky, co všechno dělám. Všichni chodí ve stejném oblečení. Mají stejné nerdovské brýle a červené propisky, které křičí

"Soudíme tě.".

Poprvé jsem je spozoroval, když mě pronásledovali v obchodním domě. Otočil jsem se, abych si byl jistý, že pronásledují mě… A vážně mě pronásledovali. Každý můj krok. Později jsem je uviděl v okně bytu naproti toho mého. Chytil jsem jednoho. Zůstali potichu během celého "lovu", i po dubu rvačky, která následovala. Když jsem jednomu vytrhl blok z ruky, našel jsem jen stránky plné oškubaných Mickeyho siluet. Všechny byly nakreslené tím samým červeným inkoustem. Vím, že to zní šíleně, že skupina mužů a žen v černém mě pronásledují a zapisují si nesmyslné poznámky, ale myslím, že je to záměr. Myslím, že mě to MÁ dovést k šílenství, a i když ne, tak si stejně budete myslet, že jsem blázen jen když to řeknu.

Je to situace, ve které nemůžu zvítězit.

Navždy odvolám svůj výlet do Emerald Isle, ale stejně budu vděčný těm lidem, kteří za mnou anonymně přišli aby se podělili o své zkušenosti. Kdokoli, kdo mi poslal box přání a stížností z toho letoviska je vlastně takový můj hrdina. Přečíst si, co jsem o tom místě napsal a i přes to tam zajít… Wow. Nedokážu si představit, jak jsi se cítil, ať už jsi kdokoliv. Dokonce jsi mi nechal i původní zrezlý zámek krabice, takže jsem si byl jistý, že se nejedná o podfuk. Udělat to všechno a přitom se dovnitř vůbec nepodívat muselo být hodně těžké. Děkuju. Pokud jste si nevšimli, tak tenhle článek beru jako takový poslední. Je tu pro to důvod. Nevím, jak dlouho to dokážu udržet. Ten nátlak ze strany Disneyho, aby mě už konečně umlčeli. Nevím kde, ale někdo zřejmě právě teď dělá něco nezákonného pod mým jménem. Něco co by mě postavilo mimo hru. To, nebo přijdou muži v bílém, aby mi ukázali krásnou malou celu. Nevím, co z toho vzejde a to je na tom asi to nejhorší. Vím jen to, že to přijde.


Takže, co je "Corruptus"? No, jak už jsem zmínil, byl to název emailu, který mi přišel. Ten, který byl před dlouhou dobou smazaný, stejně jako můj účet. Byl prázdný a vypadal, že existuje za jediným účelem, dát mi do rukou připojený dokument. Špatné pro odesílatele bylo to… že jsem si ten dokument vytisknul hned, co jsem ho uviděl. Měl jsem to zmínit… vzpomínáte si na knihovnu? Použil jsem jejich tiskárnu a vytiskl si pár stovek kopií toho dokumentu. Pár stovek těch kopií je náhodně rozmístěno, dalších pár stovek bylo posláno náhodným lidem a zbytek… nechme si to jako malé překvapení. Užijte si umlčování toho vy myší zmrdi.
Bez dalšího zdržování, tady je ten dopis. Slovo po slově.


Souhrn incidentů CORRUPTUS za leden, 2015
Tato zpráva obsahuje informace, které mohou být důvěrné, nebo proprietární, nebo chráněné advokátními privilegii nebo výrobky určené jen k použití adresy(adres) vyjmenovaných výše. Jakékoli přezkoumání, zpřístupnění, distribuce, kopie nebo použití informací jinými je zakázáno. Pokud jste tuto zprávu dostali nějakou chybou nebo bez oprávnění, prosím okamžitě upozorněte odesílatele a originální zprávu smažte. Všechny emaily poslané na tuto adresu obdrží email systém Diseny co. Porušení tohoto upozornění (jak již bylo uvedeno) bude mít za následek stíhání.
Odkazujeme na oficiální pokyny nějak se vztahující k "známé" nebo "nepotvrzené" incidenty. Prosím, respektujte regulaci jako probíhající a/nebo skončenou.
Známé incidenty CORRUPTUS do a včetně ledna, 2015

-Ostrov pokladů

-Extrémní rozrušené/ nepřiměřené aktivity v supí populaci.
- Mírný až střední rozruch/ nepřiměřené lidské činnosti.
-CORRUPTUS vyřešen: Neidentifikované druhy práků

Opuštěno. Skončeno.


-Disneyho letovisko popového století
- a přesunované objekt
-Chronologické přemisťování
-CORRUPTUS nevyřešeno: putovná entita

Neskončený.

-Disney's river county

-Mikroorganická infekce
-CORRUPTUS nevyřešeno: "Clear Man" aka "See- Thru Man" aka "Friendly John"

Opuštěno. Skončeno.

-ImageWorks: Co kdyby laboratoře (Druhé patro)

-Hlášení o mizejících lidech týkající se Dreamfinder's School of Drama
-Osudová pin obrazovka
-Nemoc vibrujícího zrcadla
-CORRUPTUS nevyřešeno: Instalace "Lstivý Čaroděj"

Opuštěno. Skončeno.
-Mauglího palác
-Sluchové halucinace a/ nebo projekce
-přesunované objekty
-středně vážný až vážný rozruch/ nevhodné lidské činnosti
-CORRUPTUS nevyřešeno: Převrácený charakter

Opuštěno. Skončeno.

-The New Global Neighborhood

-CORRUPTUS vyřešeno: červ z optického vlákna (NGN C 1)
-CORRUPTUS vyřešeno: Digitální vytí (NGN C 2)

Vyřešeno. Předěláno.

-Místnost Nula

-Náhlá masová hysterie
-Sluchové halucinace a/ nebo projekce
-CORRUPTUS nevyřešeno: Neznámé

Zatajeno. Skončeno

Upozornění: Nara Dreamland není oficiálně licencovaný Disney park a žádné informace nebo zdroje nemají být sdíleny s žádnou odpovědností.
Kompletní seznam podezřelých CORRUPTUS incidentů a hlášení mohou být k dispozici.

Musel jsem si to několikrát přečíst, abych to pochopil. V podstatě, kdyby obsah toho souboru byl pravdivý, tak to, co jsem zažil, nebyla jen součást izolované nehody. Události spojené s Místností Nula… Gascoti… Vypadalo to, jako by to byla část nějakého většího problému.

Co je "Corruptus"?

Narušování. Myslím tím, že na to nepotřebuji zapnout google překladač, i když jsem se cítila jako bych si MĚL dát pauzu od psaní bez risku, že mě někdo najde a kdykoli mě utne.
Narušení čeho? Snů? Nápadů? Touhy?
Nikdy jsem nebyl věřící, ale do nedělní školy jsem chodil dost často na to, abych věděl o zlatých telatech. Nepravých bozích, vytvořených člověkem… ikony, vytesané modly…

Charaktery. Maskoti.

Pokud jste věřící, a já si nejsem jistý, zvláště potom, co jsem viděl… Pak možná Bůh nebyl naštvaný protože uctívali jiné věci. Možná měl strach. Možná, že pokud hodně lidí doopravdy věří, může se to stát skutečností. Jelikož jsme od přírody chybné bytosti, je tu velmi velká šance, že takováhle věc bude poškozena.
Pokud se nad tím zamyslíte, Disneyho animáky měly vždy nějakou základní zprávu. Tleskej a hodně věř a Tinkerbell ožije. Když budete chtít dosáhnout na hvězdy… všechno, po čem srdce touží…
Lidé rádi říkají, že Disney je nějak spojený se satanismem ale nikdy jsem jim to nezbaštil. A stále jim to nevěřím. Myslím si, že chtěli vytvořit Zlaté tele… Božský idol, ve který každý věří… Kterého každý miluje… Je to, jako kdyby každý sen nebo nápad, který by byl sdílen s dostatkem lidských srdcí a myslí měl reálnou šanci se ve světě zrodit. Stvoření… pokud nějaká existují za tím, co jsem doteď viděl na vlastní oči… Myslím si, že jsou to deformované polozačátky. Náhodná manifestace něčeho temného, nevyčíslitelného, která prosakuje do našeho stádia existence. Jsou to omyly reality. Kosmické potraty.

Poškození.

Měli všichni v Emerald Isle ten samý negativní pocit ohledně Mauglího paláce? Jak silný byl ten strach z nukleární války v den, kdy se Místnost nula naplnila až po okraj? Chcete-li najít gascoty a záhadné hlasy, přináší vám vaše hledání to, co jste chtěli?

Kolik dětí bylo zmatených anebo vystrašených, když uviděli Mickeyho bez své "hlavy"?
Tohle jsou otázky, na které nebudu nikdy schopný odpovědět. Nevím, jestli vůbec někdo. Tohle zřejmě bude naposledy, co se s vámi bavím o Disneym a všem, co jsem se o něm dozvěděl. Opravdu se za to omlouvám, zvláště když je tu toho tolik, o čem můžu mluvit… nepotvrzené fámy, dokumenty a předměty, které jsem obdržel a které teď vypadají, jako navždy ztracené. Myslím si, že se jen snažili ten Mickeyho kostým uskladnit. Myslím, že tohle je důvod, proč šli touhle cestou k temnotě a nic o tom neříkali. Důvod, proč nutili ostatní, aby bylo po jejich.

Teď mi došlo, že jsem se mýlil.

Celou dobu to bylo takhle.

Nechtěli, aby se ven dostalo něco jako TOHLE.

Všem vám přeji hodně štěstí, a vím, že to samé potřebuji i od vás.

Děkuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alerazz501 Alerazz501 | 21. května 2016 v 0:15 | Reagovat

Tieto CP si zaslúžia vlastný komiks alebo krátky animovaný alebo hraný seriál. Mohlo by to byť niečo také ako seriál "Bojíte sa tmy?" a stavím sa že ak by to bolo dobre spravené získalo by si to divákov. (Teda ak by Disney proti tomu nič nemal :D)

2 STIAK STIAK | E-mail | Web | 21. července 2016 v 8:52 | Reagovat

Ty krávoooo qwq
Hej, hej! Už vííím, proč je to můj stoprocentní favorit x33
Dayummm, hrozně děkuju, že sis s tím dala tolik práce ^^
Protože to za to stálo a mně se to ZATRACENĚ LÍBÍ X3

3 AugustBef AugustBef | E-mail | Web | 16. února 2017 v 5:09 | Reagovat

duane reade 24 hour pharmacy nyc  <a href=http://stilnoct.startbewijs.nl/>stilnoct kopen zonder recept</a>  prescription colored contacts for halloween

4 RobertFRAUB RobertFRAUB | E-mail | Web | 13. května 2017 v 0:49 | Reagovat

flax seed oil pills  <a href=http://trifolia.no/cialis.html>cialis 20mg norge</a>  buy retin a no prescription

5 Jerrydot Jerrydot | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 23:06 | Reagovat

viagra online canada with prescription  <a href=http://lorcaserin.strikingly.com>buy lorcaserin</a>  htc - mobile phones smartphones cell phones tablets

6 ScottKex ScottKex | E-mail | Web | 23. října 2017 v 23:19 | Reagovat

capital one healthcare finance  <a href=http://sibutramina.esmiweb.es/>http://sibutramina.esmiweb.es/</a>  health food store near me

7 RobertKibra RobertKibra | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 17:09 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-10mg-ou-20mg/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-10mg-ou-20mg/</a>

8 Timothyvoria Timothyvoria | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 15:45 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/1UhbaShq

how to make a wire transfer with credit card, casino online stream german, how to make quick money online in canada, any online casino accept paypal, 007 casino royale online lt, best way to make money working from home, best online casino sites europe, how to make serious money online
, prism casino no deposit bonus codes 2016, san manuel casino online play, how to make quick money in nyc, most trusted online money making sites, brand new online casino 2016, casino online spielen echtgeld ohne einzahlung, ways to get money online in kenya, quickest way to make money in one day, real vegas casino no deposit bonus codes 2016, free online vegas casino games, part time jobs that earn a lot of money
, how to make fast money in madden mobile, earn money online job from home, make money from home canada, casino min deposit 1 euro, earn paypal money online, paypal money on hold 21 days, resorts casino atlantic city phone number, how can i make money online to my bank account

9 DonaldDuh DonaldDuh | E-mail | Web | 19. února 2018 v 3:35 | Reagovat

doctors in starkville ms  http://blogs.colombiadigital.net/leer-escribir/acerca-del-autor/  what is the normal dosage of viagra

10 Oliverlob Oliverlob | E-mail | Web | 20. února 2018 v 20:51 | Reagovat

bible app for android tablet  http://seniordigiclub.nl/nieuwsbrieven/december-2016/  how can prescription drugs be abused

11 Bernardhok Bernardhok | E-mail | Web | 14. března 2018 v 20:48 | Reagovat

the national institute on drug abuse  <a href=http://tramadol.forumcrea.com>tramadol.forumcrea.com</a>  medicine to increase sperm count

12 Robertnus Robertnus | E-mail | Web | 16. března 2018 v 18:44 | Reagovat

cheap colored contacts no prescription  <a href=http://zolpidem.alloforum.com>zolpidem.alloforum.com</a>  texas tech school of pharmacy

13 Robertnus Robertnus | E-mail | Web | 17. března 2018 v 20:35 | Reagovat

did i pass my drug test  <a href=http://adderall.cmonfofo.com>adderall.cmonfofo.com</a>  walden university doctoral programs

14 Robertnus Robertnus | E-mail | Web | 18. března 2018 v 15:53 | Reagovat

pass a drug test home remedy  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  case for 7 tablet

15 Robertnus Robertnus | E-mail | Web | 19. března 2018 v 11:53 | Reagovat

atom tablet windows 8  <a href=http://modafinil.forums-free.com>modafinil.forums-free.com</a>  health benefits of weed

16 Robertnus Robertnus | E-mail | Web | 20. března 2018 v 14:05 | Reagovat

sanford health fargo nd  <a href=http://blogscat.com/a/tramadol/>blogscat.com/a/tramadol/</a>  united healthcare find a provider

17 Robertnus Robertnus | E-mail | Web | 21. března 2018 v 14:46 | Reagovat

san francisco department of public health  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  foot doctor los angeles

18 Robertnus Robertnus | E-mail | Web | 26. března 2018 v 10:43 | Reagovat

mental health charlotte nc  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  best product to pass a drug test

19 ElliottAwamp ElliottAwamp | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 17:25 | Reagovat

online pharmacy canada no prescription  http://www.bricksite.com/contrave  best drugstore skin care products

20 ElliottAwamp ElliottAwamp | E-mail | Web | 10. května 2018 v 22:56 | Reagovat

national association board of pharmacy  http://adipex.uniterre.com/  los angeles mental health

21 ElliottAwamp ElliottAwamp | E-mail | Web | 11. května 2018 v 5:23 | Reagovat

doctors in lafayette indiana  https://fastin.jcink.net/  lenovo thinkpad x201 tablet

22 Stephensix Stephensix | E-mail | 9. září 2018 v 11:04 | Reagovat

prescription glasses near me  http://www.bloghotel.org/stilnox  rite aid pharmacy richmond va

23 Stephensix Stephensix | E-mail | 9. září 2018 v 13:14 | Reagovat

suny buffalo school of medicine  http://blogscat.com/a/lorazepam  doctoral programs in chicago

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama