Room Zero (Abandoned by Disney 2/3)

14. dubna 2016 v 19:44 | Beast |  Creepypasta
Vohou! Máááám tooo! Wheeeeee! Jsem tak šťastná, protože tohle je moje nejoblíbenější čáást! OwO Dobře nechám toho XD
Tady je další část Abandoned by Disney.
ENJOY

Byla to nějaká chvíle, co jsem napsal cokoli spojené s Disney co. a myslím si, že chápete proč. Událo se hodně věcí. Dostal jsem mnoho otázek od lidí, kteří četli moji zkušenost s Mowglího Palácem. Hotelem, který byl postaven Disneym a následně opuštěn. Chci poděkovat všem, kteří můj článek posílali dál. Z několika stránek byl lehce smazán. Každopádně, když zmizel jeden, vypadalo to, jakoby se objevilo sto dalších. Tohle bylo něco, čemu museli čelit. Už pro ně není cesty zpět… Stejně tak i pro mě. Definitivně mě sledovali. První druhý měsíc jsem to přikládal pouze paranoi. Jakýkoli náznak úsměvu, který směřoval mým směrem, mě děsil. Chlupy na krku mi vstávaly. První, teda spíš první, kterého jsem si všiml, byl telefonní pracovník, který neustále chodil okolo mého bytu. Byl asi tak středního věku a oblečený tak, jak byste všichni čekali. Ale něco mi na něm nesedělo. Nevěděl jsem co, ale věděl jsem, že nebyl výplod mé fantazie. Byl hrozný. Nebyl to rozhodně někdo, kdo by byl spokojený se svou prací. Sledoval jsem ho za roh, ale jen jsem ho ztratil. Když jsem se vrátil zpátky domů, byl tu. Zíral přímo na mě. Deset kroků přede mnou. Chladně a odměřeně.
"Zkoumáme, zkoumáme?" zeptal se. To bylo vše, co řekl. Tón v jeho hlase mě vinil. No řekni mi, který zaměstnanec nějaké telefonní společnosti by mi tohle řekl? Mám takový dojem, že tohle je nejhorší část.

Necítil jsem se v bezpečí. Necítil jsem se sám.

To, a pak ještě ty "upomínky". Malinký obrys Mickeyho hlavy na každém rohu, tak abych ho mohl najít. Tři kruhy. Jeden velký a dva malé. Silueta známého a oblíbeného myšáka. Začal jsem si psát seznam všech těhle obrázků Mickeyho. Kruhy na stole po hrncích. Tři. Jeden velký a dva malé. U vchodu byly nechané barevné skleničky. Červené a zvrchu dané tak, aby dávaly dohromady siluetu Mickeyho. Potom na cestě do práce jsem si všiml graffity. Velká země, malé slunce a měsíc v těch samých místech. Jsou všude.

Lidé mi o podobných věcech také psali. Jestli jste poslali někdy něco z mého článku, najdeš tohle i ty. Garantuju ti to. Zatím nejlepší, který mě doopravdy přinutil se zasmát, z toho hororu okolo, byl obrázek nakreslený křídou vedle mého auta. Šel jsem zpět přes garáž a sledoval jsem každého, kdo mě následoval. Obrys přesně seděl na… No na oběť. Pokud jsi četl mé dřívější články, víš co myslím.

Bylo tam žlutě napsané jedno jediné slovo… Jsem si jistý.

"RETRACT" (Odvolej)

Jediná dobrá věc na tom je, že nejsem jediný, kdo viděl něco, co neměl. Nebudu tu teď říkat jejich jména, protože… Pokud to vážně potřebuješ, tak jsi asi nedával pozor.


"Průzkumník" jde do Disneyho parků kdykoli může, přes celý rok. Není tam, aby si užil zábavu a jízdu na horské dráze, nebo něco podobného. Hledá "Gascoty". Lidé patrně hlásili zvláštní příznivce v parku. Tiché, zírající lidi každého věku a velikosti. Muži, ženy, děti, dospělí a puberťáci. Všichni na sobě měli plynovou masku od Disneyho. Disneymu přicházely tuny zpráv o "staře oděných" lidech, kteří chodili za ostatními v parcích. O lidech, kteří mizeli. Později se někteří začali domnívat, že jde o případné teroristy nebo útočníky. Všechny tyhle zprávy šly rovnou do koše. Vím, nic takového nikde v médiích najít nemůžu (I když byste měli vědět, že Disney vcelku ovládá média víc než ostatní.)
Průzkumník jde do parků a mluví s několika lidmi. Snaží se, aby nevzbudil nějakou větší pozornost. Zeptá se jen tří nebo čtyř rodin, jestli tu neviděli jeho "přátele" v "legračních maskách". Zatím ještě žádného Gascota neviděl… I když jedno dítě prstem ukázalo na městečko před ním. Když šel v davu, uslyšel jeden hlas. Křičel: "Mami! Já chci taky tu Goofyho vzduchovou masku!"

........................http://vignette4.wikia.nocookie.net/creepypasta/images/3/34/Mickey-mouse-gas-mask2.jpg/revision/latest?cb=20130908154104

Jeden kluk, kterému budu říkat "Plavčík" pracoval v Disneyho vodním parku od roku 2001 do roku 2003. Stál na vršku velké vodní skluzavky a dával pozor, aby žádné z dětí nebylo moc hlučné. Zastavoval děti a dokola jim říkal, ať jsou opatrní, mají ruce u těla, když jedou skluzavkou a podobné. Jednou, když tohle říkal, jedno tlusté dítě jelo dolů skluzavkou, ale neobjevilo se na konci. Poslal dvě nebo tři další děti, aby ho pošťouchli a podívali se co se vůbec děje. Přirozeně by jeden čekal, že ten tlouštík se zasekl a ty děti, které následovaly, se zasekly taky. Ale ne. Zmizel jen ten tlouštík. Ostatní prostě sjeli až dolů. Cákali a usmívali se na sebe, jakoby se nic nestalo. Plavčík skluzavku uzavřel, i přes mrzuté namítání dětí. Předtím, než udělal jednu z přísných procedur… *CÁK*… Tlouštík konečně vyjel ven. Jeden z údržbářů dítě vytáhl z vody. Když vyjel ven, klesl jako kámen. Jeho kůže byla celá modrá a oči doširoka otevřené. Všechno co údržbář mohl říct, bylo "Nedívejte se děti." a "Přestaňte cákat a křičet!"

I když se budete divit, ten kluk byl v pořádku. Hned potom ho odvezli do nemocnice. Když řekli, aby Plavčík skluzavku znovu otevřel, byl Plavčík proti a vysvětloval, že to zjevně není bezpečné. Přesto ho donutili skluzavku znovu otevřít. Od téhle chvíle dával větší pozor na děti. Občas některé vyjelo ven ne zrovna nejlíp. Ne tak jako ten tlouštík, ale vždy s nejistotou a hrůzou ve tváři. Napůl zasnění a otupění vypadali, jakoby se snažili přijít na to, co se stalo a co je realita. Trochu se přidusili… A už nikdy nešli znovu na tu skluzavku.
Četl jsem jeho emaily s takovým neklidem, který zřejmě cítíš i ty. Chtěl jsem, aby napsal svůj vlastní příběh, ale nakonec se nechtěl vystavit takovýmhle způsobem. Nemůžu říct, že bych ho za to vinil.

"Sněhurka", která svou roli nehrála, byla "charakter" v parku. Měla pro mě takovou malou hezkou lahůdku. Víš, co se stane, když v kostýmu zemře zaměstnanec?
Jednu chvíli se fotí s malým Jimmem a druhou má mrtvici?
Druhý maskot v areálu seděl vedle mrtvoly na lavičce a čekal na příchod speciálního pracovníka, aby mohl mrtvé tělo diskrétním způsobem odvézt pryč. Celou tu dobu neměli lidé kolem tušení, že sedí s mrtvým tělem, jen aby se vyfotili. Pokud chceš, podívej se do svého alba s fotkami.

Tohle je špatné, ale další člověk "Údržbář" zcela vyšel z tabulek děsivosti.
Disney World (a zřejmě i ostatní) je postavený na hromadě podzemních tunelů hned pod tvýma nohama. Zásluhou tří příběhů. Cokoliv, co si můžeš představit, bylo tady dole. Všechno pro zaměstnance. Jmenují se Utilidors. Utility Corridors. (-Užitkové chodby). Jednoduše, tohle je ten důvod, proč nevidíš žádné uklízeče a údržbáře chodit po parku. Prostě chodí pod tvýma nohama v podzemním systému chodeb a vylézají a zalézají z tajných dveří. Údržbář mi řekl něco, co se normálně ví, ale pro mě to byla novinka. Walt Disney postavil hned několik bytů ve svých parcích. Jeden je nad Popelčiným Zámkem… Další je někde v dráze Pirátů z Karibiku. Jsou všude. Víc než to, jsou tu i kluby, bowlingová dráha, kino a mnohem víc. Všechno za dveřmi, okolo kterých jsi prošel bez povšimnutí. Klub 22 je jedna taková schovaná místnost. Pokud máš dost peněz na to, abys se stal členem exkluzivního klubu (na což asi nemáš), budeš mít přístup nejen sem, ale i všude jinde. Klub 22 je místo, kde můžeš všechno. Disney Co. tyhle místa nazývají "Temné Zóny". Místa, kde ti malá visačka Mickeho Mouse dá přístup k pití, drogám a jop… I sexu. Zbytek areálu je vlastně "světlá zóna" s pár "šedými zónami" mezi tím. Podle toho, co mi Údržbář zatím řekl, to tak vždycky nebylo. Byl to spíš pozvolný pokles společenských norem v elitních skupinách. Jak to všechno ví? Asi jste to už uhodli- Uklízí tam. Po zdlouhavém ověřování, se Údržbář přesunul do uklízecí čety Temné Zóny. Před tím, než tě napadne nějaká satanistická scéna a obětování, Údržbář nic takového neviděl. Prázdné flašky alkoholu? Jo. Použité kondomy, které vypadaly jako vyfouknuté novoroční balónky? Jasně. Uklízely směs krve, moči a zvratků, ale všechno to bylo způsobeno jen neomezeným chováním vyšší třídy. Nepatřili k žádným kultům nebo k něčemu takému.

Minimálně to tak vidí. Všechno to smetí, ten propanový humus se dalo do pece a spálilo se to na popel. Pokud jsi byl v Disney World, nejspíš jsi dýchal kouř. Další informace je od "Kladiva". Kladivo mi psal trochu jinak. I když stále nevím kde sehnal moji domovní adresu. Poslal mi fotokopie, které dokazovaly, že byl tehdy zaměstnancem Disneyho a s nařízením, abych to pak spálil. Což jsem udělal. Kladivo pracoval v parku Disney World. Dělal demolici a konstrukci. Měl tak přístup k některým zvláštním stavebním plánům.
Byla tam velká, modře vyznačená plocha o velikosti supermarketu. Plocha byla nepojmenovaná jen na ní bylo napsané

"NEKOPAT"

Nejenže jeho nadřízený byl ve tmě. On byl super-kurva- cílevědomě ve tmě. Nechtěl o tom mluvit, nechtěl o tom vědět a konverzaci ukončil "Tohle místo necháme prostě prázdné". Kladivo to nechápal. Ta prázdná plocha byla prostě plýtvání místem a přímo se bila s prací, kterou dostal jeho tým na starosti. Po práci chodil okolo plochy a našel jen velké železné dveře a hodně betonu hned o kousek vedle. Vážně to bylo jako supermarket plný velké, šedé a prázdné podlahy. Chvíli potom začal Kladivo nacházet v davu gascoty. Ne jako v předchozích oznámeních, ti lidé… ty věci… Stály přímo naproti muže. Buďto se shlukly dostatečně daleko nebo se namačkali na stěnu, když míjel roh. Řekl, že se "divně hýbali". Jakoby byli slabí nebo zranění. Jako postřelený jelen, který se snaží utéct, i když ví, že nemůže. Plynové masky… s těmi obličeji Disneyho charakterů… Všiml si, že zevnitř vypadaly vlhké. Jako zmlžené okno auta. Malinké kapičky rosy zevnitř jim znemožňovaly vidět. Pak se Kladivo začal ptát otázky na každého a všechny, kteří v parku kdy pracovali. Vždy se dostal jen na mrtvý bod, do té doby, než ho poslali za Idou. Byla to postarší žena pracující v restauraci na Hlavní ulici. Byla tu už předtím, ale nikdo neměl dost odvahy, aby se jí na to zeptal přímo. Všichni věděli, že má hodně hrozných příběhů k vyprávění. Kladivo se zeptal na ten prázdný prostor a na ty návštěvníky v plynových maskách. Myslel si, že mu nic neřekne, stejně jako ostatní. Mlčela.

"Místnost nula." Kuňkla. Dala svojí třesoucí se ruku na svůj obličej jako dítě, které se bojí nějakého trestu od otce. Po celý rozhovor se na něj ani nepodívala. Místnost nula, jak se ukázalo, byla další schovaná místnost jako byty a Klub 22. Nicméně, jeho velikost a hloubka pod zemí a to, že je daleko od všech "zábavních" temných zón…
Byl to protiletecký kryt. Místnost nula byla postavená, aby čelila masivním útokům nepřátel. Tahle místnost byla naplněná dostatkem jídla pro celý park v případě nouze a mohla pojmout průměrný počet všech návštěvníků v jednu chvíli. Byly tam i tisíce menších bohatších "panikových místností" pro různé vyšší vrstvy. V průběhu druhé světové války byly tyhle plynové masky od Disneyho normálně prodávány dětem v případě útoku. Mělo to být tak, že masky s obličejem Mickeyho by byly pro děti míň strašidelné a děti by se nebály si je při útoku nasadit. Vím, že s tím mohly být problémy. Během Studené války, strašáka šedesátých let, byl postaven Disney World a Místnost nula byla nacpaná podobnými maskami. Ať už se starali o strachy dětí nebo něco jiného, bylo tu vše. Navíc nějaký génius vymyslel, že děti budou vystrašené i z masek, které by nosili jejich rodiče, a tak udělali masky i pro dospělé. Ida to popsala jako "Léčení ran citronovým džusem"

Nic z toho ale nevysvětlovalo to, co Kladivo viděl. Nejenom nadpřirozené jevy, ale i vyprázdněné místnosti. "Byl jsem tam," řekl Kladivo "a byl tam jen beton a čtyři stěny."
"Ne" řekla zase Ida a zatřásla hlavou. Popotáhla. "Byl jsi jen na vrchu toho všeho."
Někdo nebo něco jednoho dne spustilo alarm, když bylo v parku právě maximum lidí. Varování bylo jasné. Byl to nálet. Ochranka směrovala všechny dolů, dolů do krytu. Tady si všichni měli nasadit své masky a po dobu útoku si dřepnout. Všechno bylo po třicet minut potichu, až na vystrašené nářky dětí a šeptání. Nikdo nechtěl zemřít a všichni byli vděční za tuto, i když divnou, formu záchrany. Pak se ozvalo první řvaní.

"Hej!" zařval nějaký chlap. "Přestaň do mě šťouchat!"
Davem se rozlehlo pištění a další zvuky. Od jedné stěny ke druhé.
"Kdo tu běhá okolo?! Uklidněte se!" zařval někdo.
"Kdo se směje? Tohle není vtipné!"
"Jau! Kdo mi šlápl na nohu?!"

I když se snažila ochranka všechny uklidnit, a dav začal být víc a víc rozrušený. Pak najednou, po skoro hodině toho šílenství …
Zablikala světla…
Pak zhasla nadobro.
Co následovalo, se dá popsat jen jako naprostý chaos. Ve tmě bylo slyšet nářky a řvaní mladých, dětí i dospělých. Všechno to v masivní ozvěně, která trhala uši. Skupina lidí z údržby vybrala pár jedinců, aby čelili válce než aby tomu šílenství tady dole. Co našli, byl nedotčený park. Hudba hrála dál a nesla se prázdnými "městy". Po návratu do Místnosti Nula, těch pár, kteří byli vybráni a stáli na ocelových schodech, které vedly dolů, do černočerné tmy, neslyšeli žádnou připomínku předešlého mumraje. Bylo tu jen ticho. Sama Ida přišla až ke dveřím, za sebou nechávajíc všechny ostatní. Došla k nim, nyní celá ve tmě a jen slyšela bzučení ve svých uších. Pak se ze tmy ozval jeden jediný hlas. Ozvěna znemožňovala určit, odkud hlas vychází. Mohl být někde vzadu, ale i přímo před ní.

"Zavři dveře zlatíčko. Pouštíš sem zimu."

......http://img.ifcdn.com/images/cecc5849d1d109ae487f44541acc8675c555a2d159507cd10754e9018bd53b38_1.jpg

Ve strachu místnost opustila a dveře zavřela. Celé ty dny, celá ta věc… bunkr, schody, všechno z toho… Bylo zasypáno hromadou betonu. Nejrůznější systémy a generátory nad tím byly zničené a dané pryč. Vytvořilo to tak velký, prázdný prostor.
"Jsou tam stále." Řekla Ida. "Stále dole s tím někým, ať už to byl kdokoli."

Asi jste si všimli, že jsem použil její jméno. Naneštěstí zemřela pár dní po tom, co řekla tenhle příběh. Nešťastný pád po tom, co se zvedla z postele, aby vypnula světlo. "Tak oddaná společnosti" hlásaly noviny. "Celá její místnost byla plná siluet myšáka Mickeyho Mouse."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Al Al | 17. dubna 2016 v 13:16 | Reagovat

Toto je naozaj asi najlepšia Disney Creepypasta, minimálne moja najobľúbenejšia. Skvelo napísaná, udržiava striedanie napätia a falošného pokoja, nezapodieva sa zbytočnosťami a vytvára ilúziu autentickosti takisto desivý bonus je že tie masky sa naozaj používali a ešte stále niekoľko exemplárov existuje.

2 creepypasters creepypasters | 20. dubna 2016 v 19:14 | Reagovat

Ty mě máš mezi oblíbenými blogy?Já nevěděla, že na něj chodíš😆

3 Bea(st) Bea(st) | 23. dubna 2016 v 21:41 | Reagovat

[1]: Ano ano. Našla jsem i fotku. No bohužel jsem ji tam nikde nevecpala.

[2]: a proč bych neměla? :D 😆

4 STIAK STIAK | E-mail | Web | 14. května 2016 v 18:40 | Reagovat

GAAAAAAWD.
TO JE VÁŽNĚ ÚŽASNÝ.

JDU SI PŘEPSAT SVŮJ SEZNAM NEJOBLÍBENĚJŠÍCH CREEPYPAST >W<

(A nevím, jestli A. by Disney nedám rovnou před Godzillu... Oh, jaké dilema! XD)

POHNI BABE, JÁ CHCI VÍC ;WWWWWW;

5 Bea(st) Bea(st) | Web | 14. května 2016 v 20:22 | Reagovat

[4]: XD Work in progress XD Ale neboj. Jsem v půlce. Pokud zamáknu tak to bude snad i do úterka :DD XD X3

6 STIAK STIAK | E-mail | Web | 14. května 2016 v 20:50 | Reagovat

[5]: OHH ANO ANO ANO PLZ :333 XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama