Duben 2016

The End (2/2)

20. dubna 2016 v 21:09 | Beast |  FanFikce a povídky
Mám tu další a poslední část fanfikce The End. Nom.. XD ( Pozadí doladím, nebojte)

Mike vešel do pizzerie a opatrně se rozhlížel. Ve dne tu bylo živo, i když mnoho lidí tu už nechodilo. Teď v noci to bylo jako noční můra. Kovová zvířata vypadala zlověstně i ve dne, ale teď… Normálně by šel noční hlídač do své kanceláře. Pokud se nic nedělo, byl tam příjemný klid a bezpečí. Ale tam teď namířeno neměl. Ne… Potřeboval jít jinam. Z držáku vzal požární sekyru. Nemyslel si sice, že ji nějak využije, ale jistota je přeci jen jistota. Temnými chodbami se rozléhaly jeho kroky. Prsty zajely jakoby pod stěnu a on odsunul dveře skryté místnosti. Nakonec v ní zmizel i se sekyrou.

-*-

Room Zero (Abandoned by Disney 2/3)

14. dubna 2016 v 19:44 | Beast |  Creepypasta
Vohou! Máááám tooo! Wheeeeee! Jsem tak šťastná, protože tohle je moje nejoblíbenější čáást! OwO Dobře nechám toho XD
Tady je další část Abandoned by Disney.
ENJOY

Byla to nějaká chvíle, co jsem napsal cokoli spojené s Disney co. a myslím si, že chápete proč. Událo se hodně věcí. Dostal jsem mnoho otázek od lidí, kteří četli moji zkušenost s Mowglího Palácem. Hotelem, který byl postaven Disneym a následně opuštěn. Chci poděkovat všem, kteří můj článek posílali dál. Z několika stránek byl lehce smazán. Každopádně, když zmizel jeden, vypadalo to, jakoby se objevilo sto dalších. Tohle bylo něco, čemu museli čelit. Už pro ně není cesty zpět… Stejně tak i pro mě. Definitivně mě sledovali. První druhý měsíc jsem to přikládal pouze paranoi. Jakýkoli náznak úsměvu, který směřoval mým směrem, mě děsil. Chlupy na krku mi vstávaly. První, teda spíš první, kterého jsem si všiml, byl telefonní pracovník, který neustále chodil okolo mého bytu. Byl asi tak středního věku a oblečený tak, jak byste všichni čekali. Ale něco mi na něm nesedělo. Nevěděl jsem co, ale věděl jsem, že nebyl výplod mé fantazie. Byl hrozný. Nebyl to rozhodně někdo, kdo by byl spokojený se svou prací. Sledoval jsem ho za roh, ale jen jsem ho ztratil. Když jsem se vrátil zpátky domů, byl tu. Zíral přímo na mě. Deset kroků přede mnou. Chladně a odměřeně.
"Zkoumáme, zkoumáme?" zeptal se. To bylo vše, co řekl. Tón v jeho hlase mě vinil. No řekni mi, který zaměstnanec nějaké telefonní společnosti by mi tohle řekl? Mám takový dojem, že tohle je nejhorší část.

Necítil jsem se v bezpečí. Necítil jsem se sám.

To, a pak ještě ty "upomínky". Malinký obrys Mickeyho hlavy na každém rohu, tak abych ho mohl najít. Tři kruhy. Jeden velký a dva malé. Silueta známého a oblíbeného myšáka. Začal jsem si psát seznam všech těhle obrázků Mickeyho. Kruhy na stole po hrncích. Tři. Jeden velký a dva malé. U vchodu byly nechané barevné skleničky. Červené a zvrchu dané tak, aby dávaly dohromady siluetu Mickeyho. Potom na cestě do práce jsem si všiml graffity. Velká země, malé slunce a měsíc v těch samých místech. Jsou všude.

Lidé mi o podobných věcech také psali. Jestli jste poslali někdy něco z mého článku, najdeš tohle i ty. Garantuju ti to. Zatím nejlepší, který mě doopravdy přinutil se zasmát, z toho hororu okolo, byl obrázek nakreslený křídou vedle mého auta. Šel jsem zpět přes garáž a sledoval jsem každého, kdo mě následoval. Obrys přesně seděl na… No na oběť. Pokud jsi četl mé dřívější články, víš co myslím.

Bylo tam žlutě napsané jedno jediné slovo… Jsem si jistý.

"RETRACT" (Odvolej)

Jediná dobrá věc na tom je, že nejsem jediný, kdo viděl něco, co neměl. Nebudu tu teď říkat jejich jména, protože… Pokud to vážně potřebuješ, tak jsi asi nedával pozor.

Alice in Wonderland alá Beast (Part 1)

11. dubna 2016 v 14:52 | Beast |  Alice in Wonderland alá Beast
Zase něco z mojí postižené mysli XD No dobře no :DD Je to postavené na hře Alice: Madness Returns (fakt libová.. OwO)
A jelikož je to zase něco ode mě, nečekejte moc obrázků :DDD Jo! A taky mi napište, jestli v tom mám pokračovat :DD

Malá Alice se podívala na své přátele. Kloboučník si z hlavy sundal svůj klobouk a zasalutoval. Šklíba se zašklebila a obtočila okolo jejích ramen. Bílý králík zaťukal na hodinky. "Už je čas! Měla bys už jít!" řekl. "Doprovodím ji.", "Ne! Ty tu musíš zůstat Kloboučníku. Doprovodím ji já!" Alice se zasmála, když uslyšela ty dva se hádat, kdo ji doprovodí zpět domů, do normálního světa. Kloboučník uraženě mávl rukou. "Dobře, jdi teda ty…", "Přijdu vás zase navštívit! To se nebojte!" Alice se usmála a otevřela černočerné dveře. Šklíba na jejích ramenech se ani nepohnul. Naposledy se ohlédla za svými přáteli. Pak skočila dolů do díry za dveřmi. Alice se probudila venku. Letní vítr si pohrával s jejími vlasy a hladil její tvář. Na hlavě jí odpočíval její kocourek Scalo. Vrněl a zřejmě se ani nechtěl pohnout. Alice se usmála a pohladila ho. "Alice! Alice! Kde jsi? Už bude svačina!" Scalo na slovo "svačina" slyšel, a tak vstal z hlavy své majitelky a pelášil domů. Alice na to slyšela taky. Rychle vyskočila na nohy a rozeběhla se k velkému domu. V noci, kdy všichni pokojně spali, se ale stalo něco, co změnilo život Alice navždy. Scalo vyděšeně mňoukal a běhal po pokoji. Alice otevřela oči. "Co se děje?!" Alicin kocourek byl v otevřeném okně a znovu zamňaučel na holčičku, která ještě seděla na posteli. Ta šla za ním. Kouř byl všude. Těžce se jí dýchalo. Scalo hopsnul na větev mohutného stromu. Alice udělala to samé a pak se pomalu dostávala na zem. Až pak uviděla, jak plameny olizují celý dům. V očích měla hned slzy. Nikdo živý totiž z domu nevycházel a nevycházely z něho ani žádné zvuky, prozrazující přítomnost živého člověka...


Abandoned by Disney (1/3)

5. dubna 2016 v 19:05 | Beast |  Creepypasta
Toooooooooohle je supeeeeeeeeeeeeeeeer! Fůha.. Dlouho jsem to nečetla XD No doufám, že si tuhle creepypastu oblíbíte stejně jako já. Pak tu mám ještě prolog ale ten nemám rozpřeložený, takže půjde jako poslední. Nom.. A taky jsem zjistila, že neumím skloňovat jméno Mickey.. No nic! Wheeeeeeeeeeeeeeeee! (Mimochodem, je pravda, že Disney opuští své zábavní parky. Fakt do nějakého chci. Kdo jde se mnou? :DD)

Někteří z vás možná slyšeli, že Disney má na svědomí několik měst duchů. Disney postavil "Ostrov pokladů", letovisko v Baker's Bay v Bahamách. A NEZAČALO to jako opuštěné místo. Disneyho lodě tu doopravdy mohly zastavit, vylodit turisty a nechat je odpočívat v luxusu. Tohle je FAKT. Klidně si to vyhledej. Disney kvůli tomuhle místu vyhodil 30.000.000 dollarů. Ano, třicet milionů dollarů. Pak místo opustil. Disney vinil mělkou vodu (byla prý až moc mělká pro jejich lodě) a taky vinili pracovníky. Jelikož byli z Baham, byli líní, aby normálně pracovali. Tady jejich doopravdový příběh končí. Nebylo to kvůli přebytku písku nebo "lenosti zaměstnanců". Obojí to byly jen výmluvy. Opravdu pochybuju, že ty důvody byly odůvodněné. Takže proč si nekoupím oficiální příběh? (?) Kvůli Mowgliho Paláci. Nedaleko od pláže města Emerald Isle v severní Karolině, začal Disney stavět "Mowgli's Palace". Někdy kolem roku 1990. Konceptem bylo letovisko ve stylu džungle a centrem celé téhle věci měl být -ano uhodli jste- palác. Pokud ještě nevíte kdo Mowgli je, tak byste si měli přečíst "Knihu džunglí". A pokud jste ji nikdy nečetli, tak si možná budete pamatovat animák od Disneyho. Mowgli byl opuštěný kluk, kterého vychovala zvířata v džungli.