FNaF Teorie- Sen

12. března 2016 v 18:56 | Bea(st) |  Moje Bla Bla kecy, info a ostatní
Hehehe zase na všechno kašlu :D A teď to nemyslím jen obrazně. No ale tahle teorie se mi strašně líbila. Je z tohoto videa od Game Theorist.>video< (Nebojte, já bych takovou teorii nikdy neudělala, můj mozek je v tomhle směru omezený :D) Doufám, že jsem se Ami zavděčila ^^ Tak a teď k teorii!

Mnom... Určitě jste slyšeli teorii, že první hra je ve skutečnosti sen. Co když jsou ale všechny hry jen sen?


Animatronici
Mezi animatroniky z první a druhé hry je rozdíl. Rozdíl je v materiálech a jak vypadají. Animatronici z první hry vypadají jako... Plyšáci. Kostýmy vypadají, že jsou udělané z něčeho měkkého. Jsou zřejmě založení na plyšácích v pokoji onoho kluka, o kolo kterého se celá čtvrtá hra točí. Taky. Animatronici z první hry smrdí. Možná že to není kvůli tomu, že jsou v nich zhnité části dětských těl, ale proto, že to jsou milovaní, dlouho nepraní plyšáci (Kteří nesmí ztratit svoji ochrannou vrstvu :D) Animatronici z druhé hry ale vypadají, jakoby byli z plastu. Jako akční figurky. Aaaaaaaaaaaaaa ti budou zjevně založeni na figurkách té malé holčičky. Toy přeci znamená hračka že? A z čeho jsou hračky hlavně? Z plastu. A další věc. Holčička řekla "Don't you like my TOY collection?" (Mimochodem, tyhle hračky byly asi založené na show "Fredbear and Friends" -easter egg v televizi-) Hehehe
http://vignette2.wikia.nocookie.net/freddy-fazbears-pizza/images/f/ff/Minigame_stuff.png/revision/latest?cb=20150731165246http://i.imgur.com/CmEbGgQ.png

Foxyho jumpscare
Foxy měl v první hře jiný jumpscare než ostatní že? Vykoukl zpoza stěny. Ne tak jako ostatní, přímo vám na xicht, ale jen vykoukl. A to odpovídá tomu, jak byl děšen kluk z miniher ve čtvrté hře. Jeho bratr s maskou Foxyho vyskočil zpoza televize. Stejně tak Foxy.

https://i.ytimg.com/vi/frIQwXCVuF4/maxresdefault.jpg

Mangle
Mangle je velmi zajímavý animatronik. Dvě hlavy, v pořádku na ní je jen maska a tlapky. A upřímně řečeno, asi byste jako rodiče nenechali své děti hrát si s... Nom však všichni víme jak Mangle vypadá. Důvod, proč by byla rozbitá, je tenhle. V minihrách je ještě další pokoj. A tam Mangle leží. Dvě hlavy, a podobné.
Mangle je poskládaná z různých stavebnic. A jelikož to jsou různé stavebnice, tak je dítě větší jak samotná Mangle.

Chybějící zobák
Toy Chice chybí zobák že? Byly tu teorie, že ho sundala, aby vypadala víc děsivěji a dokonce, že jí ho ukradla Mangle. Hezké teorie, ale co když je pravda úplně jinde? Zase vrátím k té holčičce s figurkama. Moc lidí si toho nevšimli dokud na to nebyli upozorněni. Toy Chice vedle holčičky chybí zobák. Leží hned pod ní. Těch pár pixelů si všiml opravdu málokdo.

https://i.ytimg.com/vi/ZM7bttMd180/maxresdefault.jpg
Její hračky budou asi poničené -> Animatronici z jedničky jsou taky poničení. Kdo za to může? Někdo kdo se o hračky nestará!
(Beast to zvětšila ať to jde vidět *-*)

Balloon Bitch
A na čem bude asi Balloon Boy? Nom.. Žádná hračka jako on tam není, ale je tam kluk, který nám ho hodně připomíná. Má balónek a je natěšený na oslavu že?

Shadow Bonnie a Shadow Freddy
Jak víme ve hře se objevuje shadow Bonnie a Freddy. Nikdo si nebyl jistý, proč tam jsou. My už teď ale víme, že jsou to stíny Spring Bonnieho a Freddyho z jedné z miniher ve čtvrté hře. Stíny jsou vyjádřeny fialovou. Děti se často bojí stínů.

Golden Freddy
Goldík je s námi skoro všechny minihry. Nespouští z nás oči a je skoro vždycky tam kde jsme my. (-He's here. He's there. He's everywhere. Nic? Tak nic no...-) Zvláštní že? Ale Goldínek nám není plyšák. Je to náš vymyšlený kamarád. Hihihi

Purple Guy
Purple Guy je snad ta největší záhada z celé hry. Objevuje se v minihrách. V nich zabíjí děti a cpe je do kostýmů. Duchové těch dětí posednou animatroniky a donutí Purple Guye ke schování se v kostýmu Spring Bonnieho. Jeho pružinová konstrukce ale selže a Purple Guy zemře bolestivou smrtí uvnitř onoho kostýmu. Ale.. Proč je fialový? V minihře jsou stíny značeny fialovou. On byl ve stínu. A proč by cpal děti do kostýmů? Sice je to řešení na nějaký čas, ale při kontrole by se to určitě zjistilo. Kde se to tedy vzalo? Jedna holka "nám" řekla, že když tam umřeš, tak tvoje tělo schovají a nikdy to nikomu neřeknou. A "my" jsme viděli, jak Purple Guy pomáhal do kostýmu jednomu dalšímu zaměstnanci. Ale to dítě nepochopí že? S tím co mu řekla holčička, si v hlavě ustrašené dítě vytvoří ten nejhorší možný scénář. A tak se z Purple Guye stal vrah. Ale proč ho děti dohnaly k tomu, že se nacpal do kostýmu spring Bonnieho? Důvodem je hračka holčičky a.k.a past na prsty, takže si s ním musí hrát opatrně. Taky, spring Bonnie je kostým ne?

Proč míří jumpscary na hlavu?
Další otázka. Všechny jumpscary (krom Foxyho v jedničce) vypadají, jako by vám chtěli animatronici ukousout hlavu. To byla poslední normální vzpomínka toho dítěte, které sen právě prožívá.

Staré hodiny
Na konci každé noci v první, druhé a třetí hře se rozezní hodiny. Ty signalizují konec práce. Proč by ale konec směny nočního hlídače signalizovaly staré pentlovky? Ty jsou přece hlavně v rodiných domech. Ty pentlovky odbíjí šest hodin. S tím se nedá přít. Ale neznačí konec směny, ale čas kdy se vstává.

Kde se teda odehrává čtvrtá hra?
Konec noci je ve čtvrté hře signalizovaný trochu jinak. Je to takový budík. Žádné staré pentlovky. Obyčejný budík. Mnom.. Vcelku těžké, ale nám napoví easter eggy. Tentokrát nebyly dané náhodou. Občas když se otočíme na postel, můžeme na levé straně vidět květiny (-ty jsem viděla já hned v první noci-), léky a takové to držátko na transfuzi.. (-Teď mi vypadl název-) To nám napovídá, že dítě je pravděpodobně v nemocnici a zotavuje se po kousnutí.

https://i.ytimg.com/vi/QXUDYocKWEs/hqdefault.jpg

Já vím. Takovéhle vysvětlení můžeme hodit na jakoukoli věc. Ale… Dává to smysl. Protože Scott napsal, že neví, jestli by to fanoušci přijali. (-Dala bych vám to tu, ale nemůžu to najít. Je to ve videu tak se mrkněte ;)-) A představte si, že celou dobu skládáte jak by to mohlo být. Přete se s jinými a najednou by někdo řekl: "Sorry! Byl to jen sen!" Zřejmě by vás to naštvalo. Nemluvě o tom, že najednou hra a celý příběh vypadá tak… Odflákle.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 12. března 2016 v 19:11 | Reagovat

Jop! A prý je to i "obsah toho kufru na konci fnaf4" takový to 'některé věci by měly být  v tajnosti' takže tahle teorie je pravdivá, nebo pravděpodobná... ale pořád je tu jedna věc
jedna holčička tam říká, že ti animatronici v noci ožívají a... odněkud se ty báchorky vzít musely...

2 Jane The Killer Jane The Killer | E-mail | Web | 12. března 2016 v 19:11 | Reagovat

O FNaF se nezajímám, ale teorie znám. *le rebel* A 12.3.2016 jsem se dozvěděla, že neznám všechny. To si musím napsat!
Taky mám svoji teorii ^^

3 Ami Ami | E-mail | Web | 25. března 2016 v 11:17 | Reagovat

To "držátko na transfuzi" som si v živote nevšimla. Páni, všetky teórie sú tak pravdivè, desivè... ale nikto naozaj nevie, čo je pravda. A podľa mňa, toto nemá žiaden naozajský príbeh, je to zameranè len na teórie, a každý si vymýšla tie svoje :D.

4 jojoxka jojoxka | 3. března 2017 v 17:50 | Reagovat

to si nemyslim. A ten plyšák je freadbear a ten je i v tajné místnosti v fnafSl.A Mangle nevzala zobák Chice to co tam má je 2. část mašle :D

5 jojoxka jojoxka | 3. března 2017 v 17:57 | Reagovat

mysim si že to je tak že ty animatronici jak jsou v jedničce tak  jsou oni jak měli ty masky protože i ten brácha toho malého kluka tak má stejný jumscare jako Foxy ale jen moje teorie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama