Březen 2016

Meet the Shadow

27. března 2016 v 15:36 | Bea(st) |  Moje Bla Bla kecy, info a ostatní
Takže... Tohle mi leželo v hlavě dlouhou dobu. A všechno mám zatím jen v hlavě tak tu dám tohle. Mnom. Už jste si určitě všimli Shadow že? Shadow je můj vnitřní démon. Prostě třetinka mého já. (Sh: To jsem to dotáhla tak daleko?) Občas mi leze na nervy (Sh: Ty mi taky..) ale rozhovor s ní by byl sranda ne? :D

Mary Fuck Kill

21. března 2016 v 14:11 | Bea(st) |  Moje Bla Bla kecy, info a ostatní
Dočkali jste se ^^ Jdu do toho. Hodně trojic jsem si vymyslela, protože anonymní osůbka, která mi slíbila, že mi nějaké napíše na to asi zapomněla... Taaaaaaaaaaaaaaaaaaak! Tadá! Tu to máte. Aaaaa... Omlouvám se. Je to trochu kratší ^^ (Sh: Trochu?)

Eyeless Jack, Nurse Ann, Jason the Toy Maker

To je těěěěěžké! Tolik úžasných creep... ;( Proč to děláte tak těžké?! XD Ani jednoho se mi nechce zabít... (Sh: Ty MUSÍŠ!)
No dobre no... Jasone, omlouvám se. Snad se teď nestanu panenkou (Sh: Na to nejsi dost hezká...) Sice máš pravdu Shadow, ale to sem teď nepatří. Noooo. Takže za Ann se asi vdám (protože motorovka! Vruuuum Vrum!) a s E. Jackem se vyspím. Snad mi nesežere ledvinky ^^ XD

Kratší něco nevím co

20. března 2016 v 11:30 | Bea(st) |  Creepypasta
Tak! Konečně jsem se sem připlazila! Třikrát hurá pro mě! Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!
Mám tu pár kratších past (Sh: Protože je líná a Abandoned by Disney se jí nechce do přeložit...) Shadow kušuj!
I když ona je to pravda že... No známe se.. Tihihihi

-Starala jsem se o pár dětí, zatímco jejich rodiče byli v kině na nějakém filmu. Po uložení nejmladšího (4) jsem se dívala na televizi dokud nepřišli jejich rodiče. Druhý den mi zavolali. Pode čtyřletého dítěte jsem stála ve dveřích a velmi dlouhou dobu jsem na něj s úsměvem zírala. Byla jsem velmi zmatená a nevěděla, co na to říct.

FNaF Teorie- Sen

12. března 2016 v 18:56 | Bea(st) |  Moje Bla Bla kecy, info a ostatní
Hehehe zase na všechno kašlu :D A teď to nemyslím jen obrazně. No ale tahle teorie se mi strašně líbila. Je z tohoto videa od Game Theorist.>video< (Nebojte, já bych takovou teorii nikdy neudělala, můj mozek je v tomhle směru omezený :D) Doufám, že jsem se Ami zavděčila ^^ Tak a teď k teorii!

Mnom... Určitě jste slyšeli teorii, že první hra je ve skutečnosti sen. Co když jsou ale všechny hry jen sen?