The End (1/ 2)

22. února 2016 v 18:44 | Bea(st) |  FanFikce a povídky
Mnom! Konečně jsem se rozhodla něco přidat. Ta měsíční (skoro) pauza mi bodla. Juj! Tak užijte si článeček!

Freddy Fazbear, maskot celé pizzerie dozpíval poslední píseň. Zřejmě poslední ve svém životě. Za necelých deset minut hosté z pizzerie odešli a o přibližně třicet minut na to odešel i personál. Všechna světla zhasla. Člověk by v té tmě skoro neviděl, ale oči animatroniků s tmou neměli žádný problém. Žluté kuře lehce šťouchlo do medvěda. "Hej. Hej Kiri! Hej Kirsten vstávat!". Oči Freddyho se rozsvítily jako dvě žárovky. "Už jsi vzhůru!" Zaradovalo se kuře a šlo vzbudit fialového zajíce. "Amando víš že nemám ráda když mě někdo budí?", "Ano.. Omlouvám se Kiri, ale zato si můžeme zahrát dřív šachy že?", "Ne! Ty nevíš co máme za plán?!". Oči připomínající žírovky se upřely na žlutého animatronika. "Nemůžeme toho prostě nechat?! Doteď se nám to nepovedlo tak proč by mělo zrovna dneska? Prostě to nechme plavat ano Kirsten?" Ozval se další hlas. "Ale.. Ale!" Fialová záclonka s hvězdičkami se najednou roztáhla. Tedy.. Byla to taková spíš opona. Medvěd si něco zamrumlal a odešel kamsi do útrob pizzerie. "Neboj se Ami! Jí to po dnešku přejde. Prostě je naštvaná.", "Ano, ale měla by se naučit odpouštět!", "K němu se to nenaučí…" zapojil se do konverzace ušák a trochu neomaleně obejmul kuře. Mezitím se chodbou ozývaly těžké zvuky kovových nohou. Medvěd, otevřel skřípající dveře na dívčí záchody a zahleděl se do zrcadla. "Co se to se mnou stalo?! Proč? Proč já…" Mechanická ruka se přilepila na sklo zrcadla a vír vzpomínek zavál jejího vlastníka zpět v čase.


-*-

"No tak Kirsten! Bude tam Foxy! Jsme V.I.P! Tuhle šanci si nemůžeme nechat ujít!", "Já ti nevím Jeremy… Přijde mi to až moc podezřelé.", "Kirsten? Slyšela jsem že tam bude Chica! A ta nám prý dá dort a pizzu!" zajásala malá blondýnka. Hnědovlasá dívka zaváhala. Měla je hlídat a tohle jí přišlo až moc podezřelé. Nicméně jim nechtěla kazit radost a následovala zlatého králíka kamsi hlouběji do pizzerie. Vstoupili do místnosti, která nevypadala zrovna jako pro VIP. Otřískaný stůl byl přikrytý čtverečkovaným ubrusem. Ten ale nezakryl všechno. Děti včetně Kirsten si posedali okolo. Bylo něco kolem sedmé večer. To už měli být tři hodiny doma. Kirsten se zlekla a vstala od stolu. Najednou za nimi přišel žluto zelený králík, který je zavedl do Pirate Cove. Přišel ještě jednou. Pak už nikdy víc. Kirsten si na to vzpomínala, jakoby to bylo včera. Nejdřív Nick, pak Amanda, Jeremy a Joe a nakonec i ona.

-*-

Vzpomínala si na tu bolest v srdci a pak i na tu bolest tříštících se kostí v mechanickém obleku. Kirsten udělala další špatný pohyb a uvnitř ní to znovu křuplo. Mechanický medvěd ze sebe krátce na to vypustil několik jisker. "Proč, když je moje duše připoutaná k tomuto.. Medvědovi? Tak cítím bolest tříštících se kostí?" Kovová tlapa pomalu sklouzla po zrcadle. Vzápětí se budovou rozezněl zvuk budíku. "To už je čas?" Kirsten v kovovém těle se vydal směrem k show stage. "Chceš taky pomoct nahoru Kiri?", "Ne to je dobrý Jeremy.." Dvoumetrový lišák pomohl na pódium kuřeti i králíkovi. Sám se pak vrátil do Pirate Cove. Medvěd se pak nějak vytáhl na pódium. Všichni animatronici dělali, že jsou vypnutí. Kolem třičtvrtě na jedenáct, dálková světla auta prosvítila vnitřek pizzerie. Noční hlídač dorazil.

-

Mike si zkontroloval, jestli má všechno. Čepice, obušek. A to malé tintítko, které mu dali na obranu. Vyšel z auta a pohlédl na pizzerii. Dnes to všechno skončí. Problesklo mu hlavou, když se dotkl kliky dveří.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 23. února 2016 v 8:55 | Reagovat

Ani nevieš, ako milujem FNaF FanFikcie xD.

A... žeby sa potvrdili klebety o tom, že vo Freddym je malè dievčatko? :'D

Inak sa mi to páčilo, lebo je to takè.... tajomnè. Zanechala si vo mne veľa otázok a to určite aj u iných čítateľov. Len tak píš ďalej, mám rada tento štýl písania ;)

2 Bea(st) Bea(st) | Web | 23. února 2016 v 19:43 | Reagovat

[1]: Jujuj! ^^

3 STIAK STIAK | E-mail | Web | 18. května 2016 v 14:41 | Reagovat

OwO
Dat sounds kinda interesting :33

Gonna read another part :'3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama