Creepypasta 1999 Pt.4

23. února 2016 v 19:35 | Bea(st) |  Creepypasta
Tak! Konečně jsem dopřeložila tenhleten update! Ale.. Je to trošišku
----
Kratšííí :D Mnom... Snad se bude líbit ^^ (A sorry, žádný obrázek jsem nenašla :( )

[Update] - 3/20/12
Dobré zprávy lidi. Mluvil jsem s tím známým od táty a on mi prozradil hodně nových informací. Prvně jsem se zeptal, jestli nemá policie nějaké další informace o muži, který byl za Caledon Local 21. Řekl mi, že mají stále ty samé stopy jako předtím a nenašli žádného podezřelého. Nicméně, regionální policie měla nějaké nahrávky, které našli v tom domě, odkud se vysílal Caledon Local 21. Vzal mě tam, takže jsem se na nějaké mohl podívat. Mám takový dojem, že jsem o něm nic moc neřekl. Jméno známého mojeho otce je Mitchell Wilson. Celkem super chlapík. Vypadá to, že rozumí tomu, že o tom, co se dělo na tom kanálu chci vědět víc. Připadá mu, že bylo celkem nefér, že mi o tom táta nikdy nic moc neřekl. Vzal mě na policejní stanici. Každá z hlavních stanic měla pár nahrávek. Tato měla tři. Naneštěstí mi nedovolili vzít si nějakou domů z velmi zřejmého důvodu.Booby- epizoda 2: Přátelé jsou jako květiny.: Tohle byla jedna z prvních epizod Boobyho. Kvalita byla horší jak předtím (zřejmě ještě starší kamera), ale scéna měla místo jako v ostatních epizodách. Poznal jsem to ihned. Epizoda začala Boobym, spokojeně se kymácejícím tam a zpět. Za pár sekund se na scéně objevila další, o mnoho menší ruka a vypadala, že patří malému dítěti. Menší ruka najednou začala jakoby nedočkavě poskakovat před Boobym. Malinká ruka si Boobyho "přitáhla" zřejmě do polibku. Po pár vteřinách Booby vzal menší ruku a jemně ji zmáčkl. Tohle pokračovalo asi tak deset sekund. Pak se kamera pomalu otáčela pryč, až byly ruce pryč z obrazu. Kamera pak zaostřila na sedmikrásku, která ležela na zemi. Pomalu za hlasu malé holčičky, která říkala: "Kamarádi jsou jako květiny v zahradě života." Po tomto epizoda skončila.

Paint with the soul- Epizoda 10, "Odhozený odpad" Paint with the soul byl jeden ze seriálů o kterých iamrealife a sigy92 diskutovali na Neonseekru. Řekl jsem o tom policii a ta mi řekla, že bylo odvysíláno a vytvořeno 12 epizod, které byly vysílány mezi pátým prosincem 1997 a osmým lednem 1998. Přesně jak iamrelife a sigy92 řekli. Epizoda začala s mužem s kamerou, který přemýšlel v lese. Vypadalo to, jako by byl večer a slunce zacházelo. Muž šel po stezce a pak se dostal na místo, kde bylo hodně odpadků a jiného smetí. Všechno jen tak rozházené v listech. Kamera zachycovala různé lahve, tašky a krabice. Každá věc měla svých pár sekund. Kamera se pak zaostřila na jediné místo, předtím než muž promluvil. Mluvil velmi bojácným tichým hlasem, a já přísahám, že jsem ten hlas už někde slyšel. Jakoby v nějakém jiném seriálu na Caledon Local 21. Stěží jsem slyšel, co říkal, ale hlavně mluvil o tom, jak jsou lidé odpadky a o něčem co mělo co dočinění se záchranou nás samých uklizením odpadu (nás). Znělo to doopravdy hloupě, ale pořád se mi ježily chloupky na zádech z.. Hrůzy? Myslím tím, ten les, ve kterém se ten muž procházel, byl zřejmě ten samý, ve kterém byla nalezena ta dětská těla ne?

Mr. Bear´s Cellar- Epizoda 25: Když policejní úředník donesl tuhle nahrávku tak jsem řekl (taky i trochu nahlas): "A kurva." Samozřejmě, že se na mě pak všichni dívali, ale Wilson jim vysvětlil moji malou zkušenost s panem Bearem a že od něho pořád mám dopis. Jako v předchozích epizodách, i v této byl muž v medvědím kostýmu. Epizoda začala s Mr. Bearem kolébajícím se k rudě prostřenému stolu s lahví pomerančového džusu ve svých rukách (tlapách?). Na stole bylo šestnáct štamprlí, ve kterých byla nějaká neznámá tekutina. Mr. Bear nalil do každé štamprle stejné množství džusu. Pak otevřel další, menší láhev a do každé štamprle nalil kapičku z oné láhve. Mr. Bear pak vyšel ze záběru. Mohl jsem slyšet nějaké drobnější zvuky. Pak Mr. Bear vešel znovu do záběru. Následovalo ho šestnáct dětí. Některé vypadaly na čtyři, jiné skoro jako teenageři. Když děti vešly, policejní úředník mi řekl, že je to jediná epizoda, kdy ukázal všech šestnáct svých obětí. Všechny děti vypadaly jako bez náplně. Vyjímkou byl jeden chlapec. Na tváři měl modřiny a v ní strachuplný výraz. Taky vypadal na 11 nebo 12, což mi pomohlo si ho někam zařadit. On byl to dítě, které si přišlo pro svou sestru na konci 23 epizody a kterého potkal neznámý druh osudu. (Byla to ta epizoda, kterou jsem viděl někdy v červenci 1999) Když jsem jim to řekl, potvrdili, že to je doopravdy to dítě, které "účinkovalo" v epizodě 23. Také se prý objevil i v epizodě 24 (Tahle epizoda se odvysílala jen jednou, a to v červenci 1999, ve tři hodiny a třicet minut, policie tu nahrávku stále nenašla) Každopádně. Mr. Bear pak začal zpívat o citrusech a jak je vitamín C důležitý pro naše tělo. (Moc dobře jsem ho neslyšel, protože měl na hlavě tu masku) Děti přitom pily jejich džusy. Pak epizoda skončila.

Po zhlédnutí těchto tří nahrávek jsem byl spokojený. Tedy jen dočasně. Pořád chci znát celý příběh. Pilicie mi stále jen říká, že muž, který vytvořil Caledon Local 21 byl fetišista a pedofil stejně tak jako zřejmý okultista. Teď se ale vzdálím. Nejdřív se musím dostat na univerzitu a až pak budu hledat dál. Doufám, že se na tento blog dostanu co nejdříve.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 25. února 2016 v 11:25 | Reagovat

Ohohooo, to už áno. Táto CreepyPasta je super, je to kvalita. Určite chcem ďalšiu časť :D.
Mr. Bear je na tom naj xD.

2 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 26. února 2016 v 22:41 | Reagovat

Jak já tuhle CP miluju, 7. Místo na mém žebříčku, abych pravdu řekla.
Jen tak dál!

3 creepypasters creepypasters | 27. února 2016 v 10:09 | Reagovat

Jo jo tato creepa je super a už mě zajímá co s těmi dětmi dělal za kamerou...

4 Saphira Saphira | 5. dubna 2016 v 15:08 | Reagovat

To je super creepy pasta Těšín se na další v části zajímá me to....

5 Apple Bee Apple Bee | E-mail | 27. dubna 2016 v 10:02 | Reagovat

Kdy bude další část?! :)

6 Blackprincess Blackprincess | 27. dubna 2016 v 21:57 | Reagovat

Skvělá cp, chce to další část :D :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama