Leden 2016

Bla bla Kecíky #2

29. ledna 2016 v 18:39 | Bea(st) |  Moje Bla Bla kecy, info a ostatní
Jop. Beast si pohrála s pozadím blogu a jeho vzhledem. Určitě bude ještě pár změn a jak mě layout začne nudit nahradím ho druhým, ale zatím to bude vypadat takhle ^^ Já vím, není to nic moc. Ale já se snažila! Nechci to mít přeplácané a na velké umění.. Mym vrcholem byl Papagáj, kterého jsem i tak zvorala... No nic. Chtěla bych vám dát email, kde mi můžete posílat zprávy a podobně. -rukatakushikiku.beast@email.cz- Tak... A co teď? Anoooo! Pokud máte nějaké návrhy na překlady a články pište je do komentářů. Sama mám pár překladů rozjetých, zatím ale není žádný dokončený. Tak.

Little Lolla

25. ledna 2016 v 13:37 | Bea(st) |  Creepypasta

-Chtěla bych se omluvit za změnu vzhledu, Beast se nudila a dělala kraviny. Takže doufám, že jste z té bílé neoslepli a nedostali infarkt z náhlé změny. Děkuju za pozornost, omlouvám se a přeji krásný den (pokud jste oslepli napište adminovi, který se bude snažit vám to vynahradit mluvenou verzí (to fakt nechcete :D)-
Nevím jak vy, ale mi přišla tahle creepypasta jednoduše krásná. I luv it! Takže doufám, že se bude líbit. Bohužel jsem k ní nenašla žádné obrázky. A ještě než vás nechám si přečíst tuhle skvělou creepypastu vám chci moc poděkovat! Předpředevčírem (před dvěma dny) vás tu bylo 22 a prvního ledna dokonce 33! Ani nevíte jak moc bych chtěla prolézt monitorem notebooku a všechny vás obejmout. *Hug yaaa!* Mooooc děkuju! A teď ta creepypasta!

Lolla se skryla ve stínu a pozorovala děti na hřišti. Slzy se jí zaleskly v očích, když viděla maminku malého děvčátka, jak si s ní hraje. Pomalu se usmála a popošla k hřišti blíž. Malá holčička se na ní otočila a Lolla si uvědomila, že už není ve stínu. Otočila se a úzkou uličkou běžela zpátky do domu. Za sebou nechala padat slzy. Vzpomínala, jak si s ní takhle hrála její maminka. Jak jí zpívala a konejšila ji, když měla zlý sen. Slzy se ještě zvětšily jen při pomyšlení, že už tu její maminka není a nebude. Pomalu otevřela dveře starého domu, ve kterém žila se svým otcem. Opatrně si sundala oškubaný kabátek, aby nezjistil, že byla venku. Najednou se rozvrzaly schody. Její tatínek po nich pomalu scházel. "Jak to, že jsi byla venku bez mého svolení?!" rozkřikl se po malé holčičce. "N-nechtěla jsem tě rušit. T-t-tak jsem šla ven…" vysoukala ze sebe pomalu Lolla.