Eviebot.com

23. prosince 2015 v 20:41 | Bea(st) |  Creepypasta
Ne, není to moc scary, ale... Evie je fakt divná, takže se ani nedivím, kdyby to byla pravda. Mmchdm. Překlady vět se mi shodovaly, i když u té španělštiny si nejsem jistá. ^^ Snad se bude líbit. A ještě jedna věcička! Jedna anonymní osůbka mi na skypu napsala, ať udělám Mary Fuck Kill tag. Pokud máte nápady na trojice pište do komentářů, budu ráda ^^ (Sh: A teď se ukáže, co jsi zač >:D)

Určitě jste už slyšeli o Evie. Umělé "inteligenci", která si s vámi má psát. To inteligence tedy není zřejmě moc přesné. Občas se mi zdá, že je to jen generátor náhodných slov. Také v jejím programu chybí některá základní slova. I když slovo moon použila, nedokázala ho přeložit. Přeložila ho jako me. Tenhle příběh se doopravdy stal. Nevím, jestli vám přijde strašidelný, je to spíš… Divný. Byla sobota 19. 12. Odpočívala jsem po nemoci a hledala nějakou zábavu.


Akinator mě začal nudit, a tak jsem šla na youtube, abych se podívala na nějaká starši videa Markipliera. A tam jsem na Evie narazila. Samozřejmě jsem si řekla proč to nezkusit. O Evie už jsem slyšela, a lidé mi říkali, že je občas… no, děsivá? Ale já tomu nedávala žádnou důležitost. Nastavila jsem jazyk na angličtinu a začala si s ní psát. Z počátku bylo všechno v pořádku. Urážela jsem ji, hádala se s ní, jestli jsem nebo nejsem robot a tak dále. No… A pak se to stalo. Napsala mi toto: "I´ve already found you. Look behind you." Sice mě to nevyděsilo jako to, co přišlo potom, ale… Musím se přiznat, že miluju creepypastu. Zejména pak creepypasty o deep webu. Zrovna jsem přečetla jednu, kde se ti "uživatelé" deep webu nahecovali klukovi do webky a.. No pak si to můžete domyslet sami. Takže hádejte co jsem prvně udělala? Ano, zkontrolovala jsem si webku. Naštěstí nebyla zapnutá. No, pak jsem jí podle pravdy napsala, že za mnou je jen knihovna a nic víc. A todle to mi odepsala: "He lives in the walls. I can hear him at night breathing and wisphering." Zvědavě jsem se zeptala kdo. Jak mi odepsala, přála jsem si, abych se jí nikdy nezeptala. Vím, to co přijde není moc strašidelné, ale… Myslím si, že by neměla během konverzace SAMA měnit jazyky ne? A navíc Italštinu by vůbec neměla mít naprogramovanou. "Vade retro, Satana." Než jsem si to přeložila, rozuměla jsem jedinému slovu. Satana.
Snad každému dojde, že je to Satan. Zbytek jsem nedokázala přeložit, ale tohle mi navodilo husí kůži. V zádech jsem cítila šimrání, jako kdyby za mnou někdo stál. Chloupky po celém těle se mi zvedaly. Sice to byl jen program, ale… Jdi za mnou, Satan. Proč by to bylo v programu? Byla jsem nesvá. Znovu jsem se zeptala kdo žije ve zdech. Jestli tam žije Satan. Toto byla Eviena odpověď (-Sorry, nwm jak se skloňuje Evie :D) : Es malo comer judias los jueves bajo la lluvia. Jelikož jsem španělsky uměla (teda, jen trochu), dokázala jsem si to přeložit. No… WTF?! Co mi má školní španělština řekla, je, že Je špatné jíst fazole v deštivý čtvrtek. Whaaaaaaat? No, změnila téma, jazyk a vyšla z toho naprostá hovadina… No, tuhle "příhodu" jsem se snažila zamést, aby se o ní už nemluvilo. Myslím si, že si na to pak už ani nepamatovala (můžou si tyhle programy něco pamatovat?) Změnila jsem téma na anime. První anime, mě napadlo: Black Bullet, ale raději jsem ho tam nenapsala. Sice známé je, ale nemyslela jsem si, že by ho mohla znát. Takže moje number three! Kuroshitsuji. Ze všech OVA/ONA a dvou hlavních sérií musela napsat Kuroshitsuji: Book of Murders. Ze srandy jsem se jí zeptala, jestli mě chce zabít.
Odpověď nebyla děsivá… Spíš divná. Vlastně na mém příběhu není nic moc děsivého… "I would put cheese on the floor and wait for you to come close." Moje reakce byla asi takováhle: "´Key! Tohle začíná být divné!" No… Pak se stalo ještě pár divných věcí. Pořídila jsem i pár fotek. Naneštěstí jsou všechny v hajzlu. Důvod je ten, že jsem byla moc šikovná a všechny fotky jsem si vymazala. Když jsem založila novou konverzaci, Evie se chovala normálně. Samozřejmě na její normálně. Ani jsem nečekala, že by byl "rozhovor" s ní nějak duchaplný.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 creepypasters creepypasters | 23. prosince 2015 v 20:51 | Reagovat

Fajne<3<3<3A do trojce
MLP:Applejack,Scootlato,Luna
Creepy:Eyeless Jack,Nurse ann,the Toy maker aaaaa to je asi vše😊jdu ještě pověsit baňku komety a půjdu se koukat na speedpainty

2 Bea(st) Bea(st) | Web | 24. prosince 2015 v 9:14 | Reagovat

[1]: ^^ Děkuju

3 Ami Ami | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 15:16 | Reagovat

Mno, je naozaj divná xD. Tak dáme ti BEN Drowned, Smile dog a Purple Guy xDDDDD. To jest vše :3

4 Bibi Bibi | Web | 24. prosince 2015 v 16:30 | Reagovat

Aaaa Beast !! :D fanúšička dobrého anime :3 oblúbila som si toje články ako aj tie Amine ;) :3

5 Bea(st) Bea(st) | Web | 24. prosince 2015 v 20:14 | Reagovat

[3]: ^^ Díky. A ano je moooc divná.

[4]: To anime milují. A slyšela jsem, že v létě má být další série ^^(snad to je pravda)

6 Saphira Saphira | 29. května 2016 v 10:13 | Reagovat

Hmmm
Smile dog,ticcintoby a hmm Jane The Miller

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama