Abandon Lonliness

24. prosince 2015 v 17:44 | Bea(st) |  Poképasty
Snad se to tak píše ^^ Veselé Vánoce vám vše od Rukatky, Shadow a Crystall Tamashii ^^ Toto je dárek pro Stiak, která si přála ať tuto poképastu přeložím ^^ Je doopravdy nádherná, ale zase ji rozdělím na dvě části. (-Sorry... Fkt sorry)
Užijte si Vánoce a tento článek ^^

Ahoj všichni! Jsem tu, abych vám řekla o bizardní Pokémon hře, která se mi jednou dostala pod ruce. Je to trochu divný příběh, ale prosím vás, aby, jste zůstali se mnou a poslouchali tento příběh.
Takže, trochu zpátky jsem dostala kopii Pokémon Leaf Green od mé kamarádky. Řekla mi, že se snažila hru dokončit, ale za krátkou chvíli se začala nudit. Mohla jsem vidět jak rychle ji ta hra začala nudit. Měla odehrané jen tři minuty. Svůj charakter pojmenovala "LEAF". Hádám, že zřejmě proto, že název hry je Leaf Green. Chtěla jsem začít novou hru, ale
nejdřív jsem se chtěla podívat jestli vůbec opustila Pallet Town, aby ji vzal prof. Oak do laboratoře a dal ji pokémona. Začala jsem hru a našla hráče, jak leží v posteli. Všechno, co má v pokoji normálně být, tam nebylo. Až na televizi a postel.


Levá strana podlahy byla tmavá, zatímco ostatní strany byly světlejší. Navíc, jméno místa nebylo Pallet Town jako obvykle. Namísto toho byl název Emptiness. Možná právě proto hru nezačala hrát. Možná kvůli téhle divné změně. A ještě něco. Málem jsem na to zapomněla. Nehrála tu žádná hudba. Než jsem opustila postel, stiskla jsem tlačítko START, které otevřelo menu. Ukazovalo to, že už má pokémona, takže jsem se podívala, jakého startera si vybrala. Byla jsem doopravdy překvapená. Měla level 10 eevee jménem LONLINESS. Vím. Eevee nemůže být starter, ale nemohla jsem si nevšimnout, že z jejího jména chybí E. Možná nevěděla, jak se píše LONELINESS. Myslela jsem si to, protože moc neuměla spelovat. Když jsem se na Eevee podívala blíž, vypadala smutně. Neměla takový ten šťastný úsměv na obličeji. Hra mi psala, že je LONELY (-Srry, já nevím jak to přeložit ať to nevypadá blbě :/) a její útoky byly tyto: Tackle, Screech, Grudge a Nightmare. Vstala jsem z postele a šla tam, kde měla být televize. Stiskla jsem tlačítko "A", abych zjistila jestli funguje. A fungovalo. Text říkal: "You´re not wanted here…" (- Nejsi tady chtěná) (-Neumím to jinak přeložit… Budete se muset spokojit s tímhle). No není to pěkné? Protože jsem v téhle místnosti nemohla nic dělat, šla jsem dolů. Stejně jako předtím, byla v pokoji jediná věc televize. Tentokrát bylo na podlaze napsané "GO!" (ano i s tím vykřičníkem). Podívala jsem se na televizi. Text teď říkal: "Don´t leave me." Neměla jsem žádnou jinou možnost než odejít, protože tu nebylo nic. Odešla jsem z domu, ale namísto abych byla v Pallet Town, byla jsem na nějakém… velkém mlžném místě? Okolní tráva byla zbarvená do červena a dům který jsem opustila byl z části useknutý. Mohla jsem vidět jen spodek domu. Cestu lemovaly brány (-?), které mi znemožňovaly jít někam jinam. Hrála tu hudba, která normálně hraje v opuštěném domě. Byla tu cesta na východ. Než jsem se vydala po cestě, všimla jsem si, že je tu takový ten ukazatel směru. Přišla jsem k němu a stiskla "A". Text byl takovýto: "VEE…" Konečně je tu další cesta, která mířila na jih. Nemohla jsem k n ale jít, protože mi v tom zabraňovaly ty ploty. Šla jsem po cestě dolů asi tak osm sekund, když se objevilo nějaké NPC. Vypadalo to, že stojí na "bráně" a jeho tělo bylo celé bílé se zející dírou jako pusou a krví, která tekla z jeho očí. "Celkem strašidelné.." řekla jsem si sama pro sebe. Byla jsem schopná si s ním promluvit. Řekl toto: "Can´t you do better?" (- Nemůžeš to dělat líp?) On… On se mi vysmívá? No nic. Bez ohledu na to jsem pokračovala v chůzi dolů po cestě. Okolní tráva se zbarvila do černa, ale cesta stále zůstala červená. Šla jsem ke konci té cesty. Na konci tam byla malá dvířka. Když jsem jimi prošla, byla jsem na jiné mapě. Objevila jsem se v domě, který připomínal školu. Jen tam nebyla tabule. Byl tam malý stůl a na něm byla kniha. Přešla jsem k stolku a podívala se na knihu.

"Byl tak osamělý. Jeho oči plné smutku mě udělaly tak… nezdravou, ublíženou. Chtěla jsem mu pomoct… Takže jsem tak i udělala…"
Neměla jsem vůbec ponětí, kdo to napsal. Jen jsem nad tím pokrčila rameny. Vedle stolku stál další z těch bílých NPC, takže jsem k němu přišla a promluvila si s ním. "Byl tak milý. Jeho úsměv. Jeho smích." Když jsem opustila dům, hra mě přenesla zpátky na předchozí mapu. Teď jsem ale na cestě, která vede na jih. Na té, na kterou jsem předtím nemohla. Šla jsem po cestě, a všimla si, že na levé straně brány jsou spadnutá nějaká písmena s pěti NPC na druhé straně. Písmena dohromady dávala slovo "FRIEND" s otazníkem pod pěti NPC. "FRIEND?" (-Přítel?). To ta písmena dávala dohromady. Někdo se ptal, jestli někdo jiný je přítel. Když jsem pokračovala jižně, červená tráva se změnila na sytě černou. Je tam taky voda se zelenou trávou okolo. Šla jsem okolo vody a dolů po cestě. Na konci cesty jsou dveře a na obou stranách jedno písmeno. "N" a "O". Poskládala jsem si, že to má být dohromady i s předchozím slovem. Text vyšel takto: "Friend? No." (-Přítel? Ne.) Takže tento člověk nebo pokémon nebyl přítelem někoho jiného? Když jsem prošla dveřmi, ocitla jsem se ve velmi malé místnosti na jejímž konci stálo další bílé NPC. Řekl mi tohle: "Proč ne? No… Přesvědč se sám…" Odešla jsem jižně a dostala jsem se do pokémoní věže. Byla tam jediná cesta, po které jsem se vydala. Taky jsem nemohla jít ven z bariéry náhrobních kamenů. Byla tam tři bílá NPC. NPC byla roztroušena ven z bariéry náhrobních kamenů, na cestě pak byl jeden, ke kterému jsem mohla mluvit. Řekl je: "………….." Ke konci cesty jsem narazila na NPC, které bylo jiné než všechny ostatní. Byl to můj rival, Blue! Stál naproti zlatého náhrobního kamene, tváří ke mně. Když jsem k němu přišla promluvil: "Ne! Nevěř duchům (nebo na ně)! Utíkej pryč! Běž než tě dostanou!". Byla jsem trochu zmatená a stále jsem se snažila poskládat dohromady tenhle podivný příběh, ale zrovna teď jsem chtěla zjisti co se stane potom. Opustila jsem Pokémon Tower a vstoupila do Lavender Town. Hudba se změnila na hudbu z Lavender Town, ale bylo v ní pár změn. Pršelo a cesty vedoucí severně, jižně a západně byly zablokované dřevem. Vydala jsem se prozkoumat město. Našla jsem další tři NPC, budu jim říkat duchové, protože je tak nazval Blue. Jeden je za barikádou ze dřeva, takže jsem se k němu nedostala. Jeden stál u pokémoního centra, a další stál vedle hlavního domu v Lavender Town. Ten vedle pokémoního centra řekl: "Oh, ale my tady máme tolik zábavy! Doopravdy nás chceš popírat?" a ten vedle domu řekl: "Kekekekekekeke! Stále chceš věřit dítěti, které opustilo LONLINESS?" Ano! Mám to! Blue opustil Eevee, která se jmenuje Lonliness, ale proč? Jediná možnost, jak to zjistit, je pokračovat ve hře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 18:06 | Reagovat

To je tak zatraceně úžasný ^^ Hrozně díky, že to překládáš! C: je to krásné ^^ Úplně si to dokážu představit ^^ ÁLE SKONČILAS S TÍM PŘEKLADEM V TOM NEJLEPŠÍM! °^° :D Fakt, je to awesome :33

2 Ami Ami | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 18:09 | Reagovat

Aj tebe veselè vianoce, Bea(st), si super!^^
Aj ten preklad je super!^^

3 EeveeManiak EeveeManiak | 30. března 2017 v 20:46 | Reagovat

Super poképasta :D. Četla jsem to v angličtině a nikde jsem to nemohla najít v češtině, ale ted uz jsem to našla. xDDD Ale skončila si v tom nejlepším :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama