Creepypasta 1999 2

17. listopadu 2015 v 13:00 | Bea(st) |  Creepypasta
Tak co Burritos jak jste se těšili na tento part? :D A mám vám říkat Burritos? XD

Na scéně se objevila další ruka. Byla menší a vypadala, jakoby ji někdo nutil být nad stolem a držel ji zpod stolu (později jsem zjistil, že to tak doopravdy bylo) "Nůžky jsou velmi nebezpečné. Proto je musíte držet opatrně!" řekl Booby do kamery. Občas jsem zaslechl i ztlumené výkřiky, ale nebyl jsem si jistý, odkud vycházejí. Samozřejmě to bylo způsobené špatnou zvukovou kvalitou. Boobyho přítelkyně popadla menší ruku, která sebou mlátila. Booby vzal nůžky a začal s palcem. Doširoka otevřel nůžky a sevřel je kolem palce, ze kterého začala vytékat krev. Křik teď byl mnohem silnější. Moje pětileté já si začalo myslet, že Booby je show určená spíše teenagerům a dospělým. Pak se nůžky dostaly ke kosti a já uslyšel hrozné křupání. V tu chvíli jsem vypnul televizi. Nikdy jsem o tom neřekl tátovi, protože jsem se bál, že by mi televizi sebrali. https://i.ytimg.com/vi/lUmue9vsFFU/hqdefault.jpg


Srpen 1999

Po téhle epizodě jsem se už nechtěl dívat na kanál 21, ale v srpnu jsem byl víc zvědavý a chtěl jsem se z nějakého neznámého důvodu podívat na Mr. Bear's cellar. Poslední epizoda, kterou jsem viděl, byla divná a nadávalo se v ní, což mě taky přivedlo k myšlence, že je to show určená pro teenagery. Nicméně jsem si zapnul kanál 21, když byl můj otec něčím zaneprázdněn.
Mr. Bear's Cellar- Epizoda 28: Tato epizoda hrála zřejmě celý srpen. Policie ji taky dost zkoumala. Celá epizoda byla jenom to, že Mr. Bear seděl v židli a mluvil do kamery: "Ahoj děti! Chcete mě navštívit v mém sklepě? Jestli ano, prosím napište mi dopis na tuto adresu!" Obrazovka se přepnula na bílé pozadí s multi-barevnými čísly a slovy, které tvořily adresu. To byl zbytek epizody. A hádejte co jsem udělal. Poslal jse "Mr. Bearovi", nebo tomu hnusnýmu bastardovi dopis. Udělal jsem to hlavně ze zvědavosti. Můj otec s tím neměl žádný problém, protože si myslel, že jsem o normální dětskou show. Stejně neviděl to, co bylo na kanálu 21 doopravdy. Takže jsem napsal dopis. Napsal jsem ho nejlíp jak jsem uměl. Napsal jsem, že bych ho rád potkal a zeptal se ho, jestli žije Booby s ním. Takže můj otec poslal dopis Mr. Bearovi na jeho adresu (která tam pak byla celý boží den) Trvalo asi tak týden než jsem dostal odpověď. Stále mám ten dopis, který jsem dostal v patnáctého srpna 1999.

"Drahý Elliote. Moc ti děkuju za tvůj dopis, byl bych moc rád, kdyby jsi za mnou přišel do mého sklepa. Hrajeme hry, díváme se na filmy a občas jdeme i kempovat do lesa! A ano. Booby taky žije v mém sklepě. Je to můj velký kamarád! Přijď do mého domu (policie vymazala adresu), Caledon, Ontario, CA. Těším se na naši společnou zábavu!
S láskou Mr. Bear."

Nemůžu uvěřit, že to můj otec nikdy nenašel, protože mě do toho domu doopravdy vzal. A pak se do toho zapojila policie, ty nekonečné otázky, obrázky vyděšených dětí, les… To mi připomíná, proč vedu tenhle blog, ten psycho a jeho přátelé udělali něco hrozného, a teď to vypadá, že se mě snaží znovu zkontaktovat. Celá ta policejní věc se vrací zpátky. To mi znovu připomnělo rok 1999.

[Update] - 09/21/11
Lidi mi psali emaily a ptali se mě, co se přesně stalo. Dostanu se k tomu. Ty divné televizní pořady, na které jsem se díval, zřejmě měly přitáhnout děti do domu Mr. Beara, čímž Mr. Bear šokoval celé město. Můj otec mě dovezl do Caledonu. Na adresu, kterou napsal Mr. Bear v dopise. Dům byl vlastně skoro mimo město, v otevřené krajině. Stále si ten dům pamatuju. Dům vypadal jako postarší farmářský dům, který byl postaven před rokem 1900. Všechna okna byla zabedněná a dům vypadal, jakoby byl v havarijním stavu. Pamatuju si, že při cestě k domu můj otec neustále kontroloval adresu znova a znova. Nemohl uvěřit, že tohle má být ten dům. Pak se otevřely dveře. Čekal jsem, že ve dveřích bude Mr. Bear, ale byl jsem překvapen, když jsem uviděl policajta vycházejícího za skřípání dveří. Policajt začal mluvit s mým otcem, a já se rychle zeptal, jestli je tohle dům Mr. Beara. Policajtova tvář se trochu zkřivila. Pak zamumlal "Oh bože…" nebo něco takového. Začal potichu mluvit k mému otci, takže jsem nemohl slyšet, co si povídají. Každopádně i potom mi můj otec řekl, abych šel do auta. Pak jsme jeli domů. Můj otec byl celou cestu domů potichu. Měl jsem pocit, jakoby se stalo něco divného. Můj otec mi nikdy neřekl, co se v tu chvíli stalo, stejně bych to asi zapomněl. Kanál 21 už pak nehrál. Pak jsem se zeptal, jestli by o tom něco nevěděl můj táta. Myslím, že mi bylo třináct, když jsem se dozvěděl pravdu. Jednou jsem si vzpomněl na kanál 21 a zeptal se mého otce. Zřejmě pochopil, že je čas říct mi pravdu. Caledon Local 21 byla lokální televize, která běžela od října 1997 do srpna 1999 v Peelském regionu Ontaria. Celý kanál byl vytvořen z domu v Caledonu (ten, který jsem chtěl navštívit) a nikdo o něm ve městě moc nevěděl. Kanál byl dostupný pouze na starších televizích. Signál byl zachycován pouze "Králičíma ušima" (slabší frekvence). Muž vytvořil všechny seriály na kanálu. Jeho ruka byla Booby, On byl Mr. Bear a taky záhadná kameraman. Pravý důvod proč vytvořil kanál, byl více znepokojivý, než jsem si myslel. Jak jste asi už uhádli, uspával děti a držel je ve svém sklepě. Ale zatímco si všichni mysleli, že je velký zneuživatel dětí, chtěl děti k naprosto jinému účelu. Noc předtím než jsem přišel, opustil tento muž dům. Den předtím než jsem přišel, zahájila policie akci. Nebyl jsem jediný, kdo se díval.

[Update] - 11/09/11
Omlouvám se, za neodpovídání na vaše otázky. Neměl jsem na nějaký čas přístup k emailu. Každopádně, zpátky v říjnu, kdy jsem dům navštívil, byl ve vlastnictví muže, který provozoval kanál Caledon Local 21. Teď v něm žijí dvě ženy, provozují denní péči… Jak ironické. Teď vám odpovím na otázky, které jste mi poslali:
Q: Kdo další se díval na Caledon Local 21?
A: Znám pár jiných lidí, kteří se dívali, včetně dětí, které navštívili dům Mr. Beara. Po nějakém hledání na Googlu, jsem našel pár lidí na fóru Neoseeker, kteří diskutovali o "seriálech" na Caledon Local 21. Mluvili o seriálech, na které jsem se díval, ale i o dvou seriálech, o kterých jsem předtím neslyšel. Uživatel jménem iamreallife vypadal, že zná všechny seriály, které na kanále 21 hrály. Tady jsou ty dva, o kterých jsem předtím neslyšel:
The Fallen Angel and Life (-Padlý anděl a život)- iamreallife ji popsal jako dost nudnou show o muži, který nesouvisle mluvil před kamerou, o tom, jak musíme prosit Satana a utišit ho než bude pozdě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bea(st) Bea(st) | Web | 17. listopadu 2015 v 13:02 | Reagovat

Jinač, bylo by to delší, ale blog.cz se mnou neustále hádá takže je to kratší! Mmchdm toho santana jsem málem napsala jako santu... :D

2 STIAK STIAK | E-mail | Web | 17. listopadu 2015 v 13:19 | Reagovat

Wohohou! A to se mi líííbííí!
Je to... Epický. A jak říkalo hodně lidí...

Taky mi to přijde až moc reálné...

3 Ami Ami | E-mail | Web | 17. listopadu 2015 v 13:52 | Reagovat

Fuha, to znie dobre^^
Tak neuveríš, čo sa stalo. Som na tvojom blogu (na mobile) a čítam toto. Som v obývačke a je pustená telka na kanály TA3. To je náš posledný kanál (akože má najväčšie číslo). Keď som si to uvedomila, musela som sa zachichotať. Veď to je kanál s číslom 21! (LOL^-^)

4 Bea(st) Bea(st) | Web | 17. listopadu 2015 v 13:52 | Reagovat

[2]: :3 Jsem ráda, že se moje úsilí líbí!

5 Bea(st) Bea(st) | Web | 17. listopadu 2015 v 14:29 | Reagovat

[3]: XD

6 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 19. listopadu 2015 v 11:19 | Reagovat

wOOOOOOW! To je fakt něco, skvělá Creepypasta, skvělý překlad!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama