Listopad 2015

Pinkaminas Cupcakes

30. listopadu 2015 v 18:39 | Bea(st) |  FanFikce a povídky
Jooooooooooo! Zase se zapojuju! Dodala jsem si odvahy, chytila padající koš a rozhodla se přidat další článek a to už v pondělí! No nejsem zlatá? :3 Nicméně, abych si vše nevyčerpala zítra článeček nebude :( To jste ale smutní že? :D Mno tady máte můj příspěvek do DARES pro Stiak. Chtěli jste Pinkaminu, tady ji máte :3 (-Jinak jak se vám líbí ten druhý obrázek? Dle mého je upe MEGASUPERDUPERAMAZING! :D)


Creepypasta 1999 Pt.3

29. listopadu 2015 v 10:38 | Bea(st) |  Creepypasta
Ano, ano... Flákáním toho blogu si návštěvnost nenavýším a todle je krátké jak něco... Ale pls snad mě chápete... Tak, tady máte další část creepypasty 1999 :3 Upřímně se omlouvám, ale Po, Út= kroužek, pak jse dva dny byla nemocná, v pátek se mi do ničeho nechtělo a včera jsem jela už v sedm ráno do Ostravy (A vlak se zasekl v Bohumíně, ještě k tomu s výpadkem proudu.... :D No neměla jsem super výlet? :D) A taky nemáte někdo emulátor na nintendo 3DS? :D Stačí i DS, ale já mooooc hledám a nenacházím :(
:3 No nic užijte si to Burrita moje :3 ^^ (Mi fakt hráblo :D)

Pokémon Go

20. listopadu 2015 v 16:02 | Bea(st) |  Hry
Pokémon Go ještě není ke stažení (aspoň co já vím) , ale pokud si počkáte do roku 2016 tak si určitě zahrajeme (aspoň doufám... :D). Co jsem se dívala vypadalo to úžasně! Už ten trailer k tomu :3
Nevím o tom zatím moc. Nevím jestli to bude pro můj mobil, jestli to bude v ČR. Ale upřímně v to doufám! Co na to říkáte vy? Mno a ještě tu mám nápad. Nevím jestli ho někdo zrealizuje. Možná v budoucnu. Každopádně přemýšleli jste nad tím, že by někdo vytvořil arénu, kde můžete chytat pokémony? Taková hra s hologramy ve speciální aréně. Já osobně bych za to byla ráda! Třeba takový Absol!
Já vím. Todle to bylo krátké jak něco, ale snažím se přeložit zbytek Creepypasty 1999. Mno... Snad jsem dala tip! Bylo by to tu včera, ale kvůli záchvatů vzteku jsem se od počítače vzdálila (jinak by už nikdy nebyl článek...) Tak zatím se mějte a já fičím! XD
http://static3.gamespot.com/uploads/original/280/2802776/2935396-pokemon_go_plus.jpg

Creepypasta Family #2

18. listopadu 2015 v 16:49 | Bea(st)
Díl před tím se vám zřejmě líbil takže tu je druhý díl! :3 (Ano z toho burrita mě jednou švihne, ale mám hlad...!)

Creepy postavily krby a komíny. Celým domem se rozneslo teplo domova. Všichni se posadili před televizi a dívali se na večerní programy. Slendy odešel s některýma vybranýma creepama na lov, Sally si šla lehnout a Jeff se vrátil ze stromu, přitom brblal něco o králi Burritovi I. Nikoho to ale nezajímalo. Zřejmě mu i ten omezený mozeček zamrzl. Do domu vešel Splenderman. K jeho smůle ho tam nikdo neznal. Všichni si mysleli, že je to jejich šéfík Slendy. Jeffovi se rozpustil mozek a začal konečně normálně uvažovat. Teda normálně na jeho normálně. Splendy pustil hudbičku a vypouštěl ze sebe třpytky. Obývací pokoj se na chvíli stal diskotékou. Slendy a creepy se vraceli z lovu a Splendy uklízel spoušť po party. Za chvíli bylo vše uklizeno. Splendy jako velký vtipálek, se schoval. Creepy co zůstaly doma si proto myslely, že to byl Slendy.

*z pohledu Slendermana*

"Jééééééééé! Slendy to byla pařba! Nevěděl jsem, že se dokážeš takhle odvázat! Ale ten obleček byl trochu teploušský... No, to ale nemění nic na tom, že tu byla díza jak něco!" spustil na mě Jeff. Jen tak tak jsem se v tom vodopádu Jeffových prapodivně znějících slov vyznal.
"Jaká diskotéka ty pako?! Slenderman a proxyové byli celý lov s náma a vrátili jsem se až teď!" spustila zase z druhé strany Jane. Samozřejmě, že se začali hádat. "Ale byl tu! Smiley to dosvědčí!", "Smile Dog?! Dyť ten neumí ani mluvit ty dutohlave zabijácká!", "To protože ty mu nerozumíš! Jsi tak zabedněná, že s tebou ani nechce mluvit!", "No jasně, a s tebou, s tím největším debilem v tomhle domě jako mluví jo?!", "Tak a dost vy dva! 1. Já tu doopravdy nebyl. Jane má pravdu. 2. Co myslíš tím, že tu byla nějaká oslava? 3. Buď jsi na drogách nebo jsi vážně omezený, protože Smile Dog mluvit neumí a 4. se přestaňte hádat! Bolí mě z vás hlava..." Zakončil jsem hádku. Doopravdy jsem neměl náladu jít Jeffa zase pověsit do průvanu. Mohlo by se stát, že by ještě zblbnul Jane, která by visela vedle něj. Přiběhl za mnou Smile Dog s nějakou černou látkou. Byly na ní barevné puntíky. Hned mi to došlo. Jen jedna osoba by tohle mohla udělat. "SPLENDYYYYYYYY!" zařval jsem přes celý barák.

Creepypasta Family

18. listopadu 2015 v 16:27 | Bea(st)
Tak, zatím to bude v Bla bla kecech, protože nwm jestli v tom mám pokračovat a udělat tomu samostatnou rubriku... A pls Dont hate me (hlavně Stiak), protože to bude na styl Slenders Diary. No jo, no, Bea(st) nemá originální nápady :D Mno snad se jako vždy bude líbit a já mizím. P.S. : Zítra se dozvíte, kdo to moudro vymyslel... :D

Velký, opuštěný dům na konci města Wolf Mountain. Ten se stal centrálou creep. Některé v něm žily, jiné se jen občas mihly a scházely.

Creepypasta 1999 2

17. listopadu 2015 v 13:00 | Bea(st) |  Creepypasta
Tak co Burritos jak jste se těšili na tento part? :D A mám vám říkat Burritos? XD

Na scéně se objevila další ruka. Byla menší a vypadala, jakoby ji někdo nutil být nad stolem a držel ji zpod stolu (později jsem zjistil, že to tak doopravdy bylo) "Nůžky jsou velmi nebezpečné. Proto je musíte držet opatrně!" řekl Booby do kamery. Občas jsem zaslechl i ztlumené výkřiky, ale nebyl jsem si jistý, odkud vycházejí. Samozřejmě to bylo způsobené špatnou zvukovou kvalitou. Boobyho přítelkyně popadla menší ruku, která sebou mlátila. Booby vzal nůžky a začal s palcem. Doširoka otevřel nůžky a sevřel je kolem palce, ze kterého začala vytékat krev. Křik teď byl mnohem silnější. Moje pětileté já si začalo myslet, že Booby je show určená spíše teenagerům a dospělým. Pak se nůžky dostaly ke kosti a já uslyšel hrozné křupání. V tu chvíli jsem vypnul televizi. Nikdy jsem o tom neřekl tátovi, protože jsem se bál, že by mi televizi sebrali. https://i.ytimg.com/vi/lUmue9vsFFU/hqdefault.jpg

Cubones Revenge Pt 1, část 2

16. listopadu 2015 v 11:50 | Bea(st) |  Poképasty
Konečně přišel ten den! Den kdy jsem konečně uveřejnila druhou část části jedna Cubone´s Revenge! Ráda bych řekla, že pokud najdete chybu v názvu pokémona, tak mi to nemusíte říkat, protože napsat tolikrát to jméno za poslechu hudby... Meh, ne není to moc jednoduché. A ano občas se tam vykecnu... XD Takže užijte si tuto poképastu a já se jdu změnit na burrito! Bye, Bye my burritos! (XD Bea(st) co to krfa?)

Když jsem se dostala ke schodům, které vedly na patro pode mnou, objevil se mi náhodný zápas (-sry Bea(st)inka vám to zas neuměla přeložit do lidštiny XD). Myslela jsem si, že to bude Gastly. Namísto toho mi ta hra napsala: "Wild KANGASKHAN appeared!" (- Divoký KANGASKHAN se objevil!). Moje srdce se nechvíli zastavilo, když se objevil. Dlouhý pláč vyčerpáním. A jak vypadal… Namísto velkého obrázku Kangaskhana… Vypadal jako by ho někdo poskládal z částí kostry Aerodactyla a Kabutopse. Jestli tohle byl hack, tak byl moc dobře udělaný. Doopravdy ta kostra vypadala tak, jak jsem si ji představovala. Tady a támhle byly pixely červené, stejně tak i svaly a krev stékající po bílých kostech. Ulevilo se mi, když se Charizard vrátil do hry, pořád na levelu 100, a s doplněnými HP-čkami (Už zas, Bea(st) neumí překládat do lidštiny…). Kangaskhan byl jen na levelu 25, takže jsem jen na chvíli viděla jeho strašidelně divný obrázek, než omdlel. Už jsem se chystala vydechnout úlevou, když jeho obrázek zmizel. Hra mi ale oznámila něco divného: "KANGASKHAN was caught!" (-Kangaskhan byl chycen!). Nebyla tady žádná nabídka, abych si pro něj mohla vybrat jméno. Hra se prostě jen vrátila zpátky na schodiště v Pokémoní věži.

My mum´s strange dream

14. listopadu 2015 v 16:48 | Bea(st) |  Creepypasta
AJOJ! Meh, ano je to krátké. Sorry, ale měla jsem těžký týden... SPALME TU ZATRACENOU ŠKOLU! :D Mno pokusím se ještě sepsat nějakou FF ať máte co číst a ať trochu doženu to, co jsem zameškala... Takže čua zítra!

Dnes ráno mi má matka popsala sen, který se jí včera zdál. Začalo to prý dost obyčejně. Zůstala dýl vzhůru a četla si, když najednou uslyšela šelestivé zvuky. Vycházely z malé, lepenkové krabice v blízkosti kamen. Všimla si, že ta bublinková fólie vevnitř se chvěla. Myslela si, že je to krysa takže začala krabičku mlátit těžkými věcmi, aby zamáčkla toho otravného škůdce. No, a pak jsem do místnosti přišel já, zřejmě vzbuzený z hlubokého spánku tím velkým rámusem, který se odehrával dole. Pak jsem se jí zeptal, co to dělá, a ona mi odpověděla, že se snaží zabít tu krysu. Ale když odtáhla bublinkovou fólii, aby mi ji ukázala… Byl tam malinký, roztomilý a bílý králíček! Moje matka se zděsila, a já byl vystrašený také. Křičel jsem a málem jsem si oči vyplakal. Nicméně králíček byl v pořádku. Před těžkým bombardováním ho zřejmě zachránila teňoulinká bublinková fólie. Každopádně mi matka dovolila vzít si králíčka s sebou do postele. Moje matka šla taky do postele. Pa mě ale uslyšela křičet a vzbudila se. Běžela do mého pokoje, a já jí řekl, že se bílý, huňatý králíček změnil ve velkou, černou kočku. Podívala se a na mém polštáři doopravdy byla velká černá kočka. Ale namísto, aby byla vyděšená, mi klidně řekla, že je stále roztomilá a šla zpátky do postele. Okolo půlnoci byla znovu probuzena mým křikem. Když přiběhla do mého pokoje a zapnula světla, řekl jsem jí, že se ta kočka proměnila na velkou, černou krysu. Podívala se, a doopravdy ležela vedle mého polštáře obludně velká černá krysa.

Nathan

12. listopadu 2015 v 17:51 | Bea(st) |  Creepypasta
Nevím proč, ale něco mě donutilo jít podívat se v noci do zoo. Byla lidmi opuštěná, jenom občasné zařvání tygra ussurijského protnulo zlověstné ticho. Hvězdy zářily a stříbrný, napůl schovaný měsíc dodával místu strašidelný nádech. Vykročila jsem směrem ke kleci tygrů. Teď tam byl jen jeden jediný. Nathan. Našla jsem ho kdysi dávno, a pak ho věnovala zoo. Proto jsem měla i kopii klíčů od jeho klece. Ostatní tygři byli zalezlí ve vnitřním výběhu. Nathan jen neklidně řval. V jeho očích byl vidět vztek a strach z neznámého.

Bla bla Kecíky! #1

5. listopadu 2015 v 17:36 | Bea(st) |  Moje Bla Bla kecy, info a ostatní
Heh, ano jsem hrozná sviňka. Ne a ne sem dát další část creepypasty 1999 nebo toho úžasného Cuboninka. Místo toho vám sem dám jen můj výkec. Takže... V úterý a ve středu (-příští týden) nečekejte žádný článek. V úterý se připravuju na soutěž a ve středu ta soutěž je (Jedu do ZOO Ostrava vihííííííí)! Mno. Další věc je ta, že mě už sere to pozadí s věznící. Vás asi taky že? :D Každopádně pozadí bude až budu mít tablet, protože v realitě kreslím dost nehezky a největší hrůza je to, co nakreslím na počítači. To znamená, že když si vyberu kreslení na tabletu, bude to alespoň nějak vypadat a vy snad ani neoslepnete (ale to si kladu velké cíle :D) Tenhle článek tu měl být už včera, ale já si všechno odkládám na později a vytvářím věci večer. Místo toho poslouchám Skrillexe a podobné. Mno.... *Le šrotuje v hlavě jako blondýně* Ano! Já vám slíbila, že prozradím kdo vymyslel to moudro že? Famfáry na levo, famfáry na pravo, a teď obě dvě strany! Ne počkat to nezní hezky. Takže jen famfáry na pravo-levo! Autorem je...... Vaše milovaná