Creepypasta 1999

31. října 2015 v 0:00 | Bea(st) |  Creepypasta
Mlam, Mlam. Tak... Poprosím o famfáry, protože právě nastal ten okamžik na který všichni čekali! Tajemná creepypasta!
Víííííííííííí! Ano ta tajemná creepypasta je 1999 (to creepypasta v nadpise jsem tam musela dát jinak by mě blog.cz asi zabil :D). Je vážně dlouhá, takže vám ji sem budu dávat po částech. Toto je první část, a je to jen malinký kousíče (už to ale má 1000+ slov :D) Snad si ji užijete a Happy Halloween!

http://img.youtube.com/vi/CC-BYxny3Jo/hqdefault.jpg
"Je rok 1999"
Tahle věta mě přenáší zpět do starší třídy ve školce, když mi bylo pět let, kde jsme se učili číst datum na černé tabuli. Každý den. Rok 1999 je něco jako zastávka v mém mozku, vzpomínka, která nechce odjet, ať už se snažím jakkoliv ji zapomenout. 1999 je rok, kdy mi vypadl první zub, kdy jsem poprvé letěl letadlem a taky rok kdy jsem ztratil dětskou nevinnost. Ta vzpomínka, kterou bych nejradši zapomněl, začala s tou novou televizí (nebo starou). V té době začalo to Pokémonové šílenství. Pokémoní kartičky, hry, samolepky a samozřejmě nejpopulárnější ze všecho seriál Pokémon. Takže každý den, když jsem přišel ze školy, jsem zůstal přilepený očima na televizi, dokud nezačali Pokémoni. Problém byl v tom, že Pokémoni začínali v pět a můj otec se chtěl v 5:30 dívat na zprávy a v televizi hrály dvě epizody za sebou, takže jsem vždy jednu epizodu zmeškal. Tátu nakonec přestalo bavit moje každodenní prosení o to, abych se mohl dívat na Pokémony, takže koupil další televizi. Můj táta mi dal televizi do pokoje. Naneštěstí to byla jen malá, stará televize s králičíma ušima. Taky na ní bylo jen 20 kanálů. Bohužel, ani jeden nevysílal Pokémony, ale o to jsem se nestaral. Byl jsem příliš unesený tím, že mám vlastní televizi. Po dlouhém přejíždění kanálů jsem zjistil, že jen kanál 2 (TVO kids) vysílá něco co by mě bavilo, takže jsem se chvíli díval. Bylo to jen na pár měsíců, než jsem objevil kanál 21. Jednoho dne v dubnu jsem proklikával mezi kanály, a pokoušel se najít Pokémony. Na dálkovém ovládání jsem zmáčkl 21 a doufal, že chytím nějaký další kanál, a k mému překvapení tam byl. Můj táta byl překvapený taky, ale nechal mě dívat se, protože to vypadalo, že je to taky dětský program. Kanál se jmenoval Caledon Local 21 a později jsem zjistil, že byl doopravdy vysílán z města Caledon.


https://i.ytimg.com/vi/sMOnhmvAJtA/hqdefault.jpg
Seriály na Caledon 21 byly špatně udělané (-myšleno v grafice a vybavení, nefungoval mi mozek pzn. Bea(st)) a málokdy jsem pochopil co se ve většině z nich děje. Každopádně když jsem vyrostl, a vzpomněl jsem si na ten kanál,jsem se sám sebe zeptal: "Na co jsem se to kurva díval?!"
Následuje seznam seriálů a epizod, které si pamatuju. Trochu mě děsí, kolik detailů si pamatuju, ale myslím si, že je to vzpomínka, která se v mé mysli nějak zachytila a za chvíli zmizí. Co si pamatuju, byly tam jen tři seriály. Zřejmě protože kanál hrál jen od čtyř do devíti odpoledne.

Duben 1999

Booby- Epizoda 6, "Společně": Pamatuju si, že Booby byl seriál, kde charaktery byly velice jednoduše udělány v podobě rukou. Žádné loutky nebo něco podobného, jen ruce. Seriál byl o ruce jménem Booby, který se nacházel v jiné situaci každou epizodu. Jedna epizoda byla jen pět minut dlouhá, a vypadala jakoby, byla natáčena před vlhkou, bílou stěnou, s rukama na stole s červeným ubrusem. To byla vůbec první epizoda, na kterou jsem se díval. Epizoda začala s Boobym, který se snažil dostat kečup ze sklenice. Ukazovalo to jak se Booby pere sám se sebou a vrškem skleněné lahve dobré tři minuty. Pak konečně přišla druhá ruka, řekla "Společně" a začala se prát se sklenicí kečupu společně s první rukou, dokud kečup nevycákl ze sklenice ven na celý stůl (v té části jsem se trochu uchechtl). Booby se pak pár sekund díval na nepořádek z kečupu, dokud se nepodíval do kamery, která se přibližovala.
Mr. Bear´s Cellar- Epizoda 12: Velmi povrchní jméno, pokud se na to podíváš teď. Seriál je o muži v medvědím kostýmu, který měl každý den nového návštěvníka
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130305051116/creepypasta/images/2/2b/Sin_t%C3%ADtulo-2.jpg
(vždy to bylo dítě). Seriál byl natáčen videokamerou, a ne zrovna dobrou. Policie se mě ptala na hodně otázek ohledně tohohle seriálu. Epizoda začala záběrem na pana Medvěda, jak si hraje dámu sám s sebou (předtím jsem si toho nevšiml, ale stůl byl stejný jako u Boobyho). Pak se ozvalo zaklepání. Kamera se pak natočila na schody u dveří. Následovalo další zaklepání. Pan Medvěd se dobelhal ke dveřím a otevřel dvoum mladým dětem. Jeden byl chlapec asi tak mého věku a druhá byla dívka, která vypadala tak na osm. Pan Medvěd se zaradoval a pak začal mluvit s dětmi. Když si na to tak vzpomínám, moc jsem toho neslyšel. Pan Medvěd pak zavedl děti do sklepa, který byl trochu tmavý. Jediné světlo tam byla malá lampička na stole. Víc si už nevzpomínám. Tedy kromě jeho zpívání, kterému jsem taky moc nerozuměl (zřejmě kvůli té masce). Epizoda skončila tím, že si hrají na schovávanou. Děti se schovávaly ve skříni a pan Medvěd pikal.

Květen 1999

Soup and Spoon: Nemyslím si, že tohle byl seriál. Spíš to byl druh filmu. Všechno co si pamatuju, je to, že jsem se na Caledon 21 přestal na chvíli dívat. Za prvé protože tenhle seriál byl stupidní a za druhé protože Pokémoni se začali vysílat ve 4:30 a 5:00. Moc si z toho nepamatuju, ale ukazovalo to plechovku s polévkou a lžíci. Oboje bylo kontrolováno špagátky, které se houpaly tam a zpátky, jako kdyby je někdo držel a nechal viset před kamerou. Nebylo to moc zajímavé. Bylo to natočeno ve sklepě, který vypadal přesně jako ten v Mr. Bear´s Cellar. Jak jsem řekl, moc si z toho nepamatuju, jediné co jsem si velmi dobře pamatoval, byl konec. Celá ta věc trvala hodinu a půl, a jediná věc tam byla polévka a lžíce, která se snažila polévku chytit a "sníst ji". Konec ukazoval stůl (zase ten samý z Boobyho) a asi sedm dětí sedících okolo něj a před nimi byla miska a lžíce. Seděli a dívali se do kamery, ale vypadali… zmateně až skoro vystrašeně. Kamera se natočila na plechovku polévky před dětmi a někdo řekl "Lžíííííííííííííce připraveny?" A pak to skončilo.

Červenec 1999

Bylo léto a já se na chvíli nedíval na kanál 21. Dokud jsem nešel ke kamarádovi na přespání. Rozhodli jsme se to vyzkoušet. Můj kamarád dostal televizi ke svým šestým narozeninám, takže jsme zůstali velmi dlouho vzhůru (až do 9:30 což pro mě bylo dost dlouho) a dívali se na televizi. K našemu překvapení ještě kanál vysílal (museli změnit vysílací čas).

Mr. Bear's Cellar- Epizoda 23: Tahle epizoda byla pro mě a mého kamaráda velmi zábavná hlavně proto, že se tam nadávalo. Teď když o tom tak přemýšlím, mi dochází, že něco bylo doopravdy špatně, když se to natáčelo. Epizoda začala s kamerou, která zabírala pana Medvěda, který šel ke dveřím do sklepa. Kamera pak na pár sekund zčernala. Když pak zase naskočila, ukazovala pana Medvěda. Taky tu bylo další dítě, které s ním mluvilo, ale tentokrát dítě vypadalo tak na jedenáct nebo dvanáct. Chvíli mluvil s panem Medvědem, ale nemohli jsme je moc dobře slyšet (zase špatná kamera). Dokud dítě nezačalo zvyšovat svůj hlas. Dítě říkalo jak je pozdě a že jeho sestra už měla jít domů. Taky jsme v pozadí slyšeli víc hlasů. Pamatuju si, jak pan Medvěd říká: "Jdi kurva ven! Nejsi pozvaný!" svým hrubým hlasem zpod masky. Pamatuju si, jak jsem se já a můj kamarád dívali na sebe a smáli se sprostému slovu, ale epizoda začala být divnější. Dítě sešlo schody, otočilo se a začalo řvát, že zavolá policii. Pan Medvěd běžel za dítětem, které začalo křičet a utíkat. Pak se kamera vypla. To byl konec epizody. O něco později začal kanál se statikou.
Booby-Epizoda 42, Hraní si s nůžkami: Jednoho deštivého odpoledne jsem se nudil, a tak jsem zapnul kanál 21. Když jsem se začal dívat, tak končila nějaký seriál o muži sedícím v křesle, zapomněl jsem však, o čem to bylo. Když jsem poprvé viděl tuto epizodu, myslel jsem si, že je pro teenagery, protože v ní byla krev a byla taky velmi hrubá. Teď vím, komu ta krev patřila, když mi policie řekla všechno. Epizoda ukazovala Boobyho a nějakou jinou ruku s mašlí okolo malíčku (Boobyho přítelkyně). Booby držel nůžky a poskakoval sem a tam, zatímco se jeho přítelkyně bezcílně otáčela kolem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | Web | 31. října 2015 v 11:10 | Reagovat

OUMAJFAKINGAŠ OMZOMZOMZOMZ 1999!

Tahleta Creepypasta je naprosto epická, já cu další, další!
To je... Creepy! Hej, tak toto se mi líbí. :3
Suprové, jen tak dál! :3

2 Mikachu Mikachu | 31. října 2015 v 11:27 | Reagovat

Wow, moc pěkné. Taky cu další :3

3 Bea(st) Bea(st) | Web | 31. října 2015 v 12:32 | Reagovat

[1]:

[2]:  
Jsem ráda, že se líbí. Snažím se zapracovat na další části, ale předtím už jsem na to neměla nervy, zvláště když do mě hučel můj mladší brácha ať ho pustím na notebook... :3

4 STIAK STIAK | Web | 31. října 2015 v 13:52 | Reagovat

[3]: No, tak to hodně štěstí ^^ s tím hučením to znám (že, Mikachu?), a je to hodně otravné, takže pevný nervy přeju >..< ^^

5 ami1987 ami1987 | E-mail | Web | 31. října 2015 v 19:30 | Reagovat

Aj ja cu další!!!!!^^
Tak to ja úplne poznám, keď moja mladšia sestra stále že "ty máš lepší mobil ako ja!" "Tak mi ho aspoň požičaj!" (Preto je to problèm z mobilom, lebo blog robím na mobile:-D).

6 dacsus dacsus | 18. března 2016 v 21:18 | Reagovat

ti harasi? ved to nema hlavu ani patu. Tu je original, si porovnajte len to mnozstvo obsahu:
http://creepypasta.wikia.com/wiki/1999

7 Saphira Saphira | 5. dubna 2016 v 14:37 | Reagovat

Tak to je dost creepy a dost epic

8 KokosGamePlays LP KokosGamePlays LP | E-mail | 4. června 2016 v 16:49 | Reagovat

To je best ked chcem zaspať a pozeram take veci.Ale je to best.  PS - neviete či to je pravda ?

9 Entity150 Entity150 | E-mail | 4. ledna 2017 v 21:11 | Reagovat

Bitte! Mám rád seba ? Aj vás tiež!
Creepy land is coming here!
Zapni telku checkni 21
Je to fake cela creepypasta
Never tomu som va Bear

10 Entity150 Entity150 | 4. ledna 2017 v 21:13 | Reagovat

[8]:

[8]: my friend watch with me channe 21, i say true i like you comm with me to forest and camp we ! I buy for you camera and house. Please comm with me

11 Larryquert Larryquert | E-mail | Web | 27. dubna 2017 v 20:57 | Reagovat

join the new social <a href=http://onlinecasinos-x.com>casino</a> guide

12 ChrisSaics ChrisSaics | E-mail | 17. října 2017 v 13:23 | Reagovat

test soft

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama