Creepy a duhová želatinka

20. října 2015 v 17:46 | Bea(st) |  FanFikce a povídky
Další FF. Snad se bude líbit.

Creepy a duhová želatinka
Byl by to obyčejný, nebýt Jeffa. Ale to (o den) předbíhám. Bylo úterý, venku se stmívalo a všichni se připravovali na lov. Všichni si brousili nože, nůžky, sekyrky a hádali se, kam na lov půjdou. Nakonec se všichni rozutekli. Všichni šli tam kde je reálná šance někoho zabít, až na Jeffryho. Ten odešel do opuštěné vědecké laboratoře. Samozřejmě že tam nikdo nebyl. Jeff ale našel lednici plnou nejrůznějších věcí.
Byla tam mrtvá krysa, gumová kachnička
na koupání a zvláštní
duhová želatinka ve skleněné nádobě. http://www.tapetymix.cz/uploads/images/product/Tapety_Kulin%C3%A1ria_-_Farebn%C3%A9_%C5%BEel%C3%A9_360.jpg.large.jpg

A Jeffry jako správný kachničkofil si vzal kachničku a duhovou želatinku. Ve Slender Masion tuhle želatinku ochutnal. Byla sladká a chutnala velmi dobře. Jeff se proto rozhodl se, že dá ochutnat ostatním. Poníci, mladší z creep, postižení a naprosto retardovaní si želatinky dali s chutí. Ti ostatní co měli alespoň gram mozku si nedali. Jeff jim ale tu želatinku zamíchal do jídla a tak docílil, že ji snědli všichni (až na smilelyho). Druhý den všichni zjistili otřesnou věc. Z creep se stali poníci a z poníků se stali lidé. Kluci si mysleli že si museli dát nějakou dost silnou drogu a holky ječely, že si nemohou obléct šaty. Nikdo si to neužíval, tedy až na dvě osůbky. Samo sebou že ta jedna osůbka byla Sally. Změnila se v růžového poníka s hnědou kudrnatou hřívou a se zakrváceným medvídkem jako značkou. Druhá osob, která si tu poníkovskou výměnu byla Liu. Ten byl hnědý poník s krátkou hřívou a šálou jako značkou. Ti dva pobíhali venku jako pominutí. Ostatní se shromáždili ve sklepě a promýšleli co s tím budou dělat a jak to zastaví. Všem se náhodně objevovala křídla a jednorožčí rohy. Slendy který vypadal jako princezna Celestia v mužské verzi (bez hřívy a obličeje, s krátkým černým ocasem, chapadly trčícími ze zad a s fialovou chobotničkou na zadku) se snažil všechny uklidit. A jelikož měl dost mozkových buněk napadlo ho, že to musela být ta duhová želatinka co jim nabízel Jeff. Takže poníkovský Jeff visel za nohy (kopyta) ve vzduchu a metím do něj Jane kopala a fackovala ho kopytem, takže tam teď měl otisky podkov. Jen dva to tu neřešili. E. Jack se snažil sníst jednu z ledvinek, a jelikož byl vychovaný tak elegantně okusoval ledvinku. S koňskejma zubama to ale moc nejde. Takže to vyřešil jako Toby. Ten byl ten druhý, kterého dění kolem nezajímalo. S rohem, který se mu objevil na čele si hnědý poník s proxyovskou wafflí na zadku vyčaroval waffle a skočil do ní po hlavě. Jeff zachvíli vypadal jako sněhulák v podobě poníka a jahodovou štávou na vrchu. Do sklepa se na tu komedii přišli podívat i Pinkie s Rainbow. Pinkie pak napadlo že když se proměnili creepy v poníky a poníci v lidi po snězení duhové želatinky jestli v té ledničce není nějaká želatina která by chutnala odporně, ale zvrátila by účinky želatinky duhové a vrátila by vše do normálu. Takže je zmlácený Jeff pak všechny dovedl k ledničce a byl pak donucen najít lahvičku, která by byla protilátkou. Naštěstí pro ostatní fungovaly lektvary jen na Jeffa, takže když se proměnil v ufona, proměnil se jen on. Za půl hodiny zbyl v ledničce jen jeden, a sice černý a plesnivý koláč z želatiny. Po snědení tohoto plesnivého něčeho se všichni pro měnili na zpátek. Jeff nakonec dostal od Slendyho vyhlídkový let na měsíc. Liu a Sally byli ale nešťastní a tak našli duhovou želatinku a dali si ždibec. A tak můj příběh končí, Liu a Sally si dali želatinky a proměnili se na poníky, Jeff se zmlácený vrátil z výletu na měsíc a ostatní se chovali, no normálně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ami1987 ami1987 | E-mail | Web | 23. října 2015 v 23:09 | Reagovat

To je tak dokonalè!!!^^
Jeeej, želatinka!:-D

2 Apple Bee Apple Bee | E-mail | 26. dubna 2016 v 18:59 | Reagovat

*chcípá smíchy* XDDDDD No ne-e!!! XD To je taaak zábavně divné! XDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama