Červenec 2015

Five Nights at Freddyes

10. července 2015 v 15:42 | Bea(st) |  Hry
Tohle je velmi populární hororová hra. Takže proč o ní něco nenapsat? :D

Vytvořil ji Scott Cawthon a za menší čas se stala velmi populární. V tuto chvíli má tři díly a fanoušci netrpělivě čekají na čtvrtý, údajně poslední díl této hororové hry. K této hře se váže i příběh. V Minigames které se objevují náhodně po skončení některé z nocí se dozvídáme příběh (jen v 2 a 3). Pravdu za touto pizzerií zatím zná jen tvůrce sám a kolem celého příběhu je mnoho spekulací.

Ve hře hrajete za nočního hlídače a máte nastarosti přežít 5 nocí. Říkáte si jednoduché? V první hře vám přežití ztěžuje omezená baterie (vypotřebujete ji svícením v chodbách, používáním kamer a zavíráním dveří), a čtyři animatronici. Chica the Chicken, Bonnie the Bunny, Foxy the Pirate fox a hlavní maskot Freddy Fazbear. Pak je tu ještě bonusový Golden Freddy. Ten by měl být jen halucinace. V druhé hře máte animatroniků víc. Toy verze základní 4ky (Toy Chica, Toy.., Toy.. a Mangle), základní 4ku (zničenou), BB, a Puppeta. Před Puppetem (Marrionet) se zachráníte natáhnutím music boxu. Na Mangle a Foxyho si posvítíte baterkou a na ostatní platí trik s maskou. Ve třetí hře hlídáte jen jednoho. Springtrapa. Krom něho tu pak jsou halucinace některých jiných animatroniků. V prvních dvou hrách hlídáte pizzerii ve které se staly různé vraždy a ve třetí hře hlídáte hororovou atrakci která je založena právě na těchto zvláštních vraždách. Kde se bude odehrávat 4tá hra je stále záhadou.

Existuje pár teorií že první hra je jen sen, a pak teorie o Bite Of 87 atd.

Blázinec v pizzerii

4. července 2015 v 14:34 | Bea(st) |  FanFikce a povídky
Takže jak jsem psala budou tu i mé fanfikce tohle je jedna z nich. Je to vlastně moje první fanfikce poslaná Stiak.
ENJOY.
Celá banda creep se vydala na lov. Ulice byly potemnělé a lampy které svítily zachvíli zhasly díky Maskymu a Benovi. Jakmile dal Slendy povel všichni se rozutekli. Jeff, Jane a E.Jack se rozeběhli do největšího paneláku. K jejich smůle se všichni šprajcli ve vchodových dveřích. Ti co se nerozutekli pozorovali tuhle scénu kdy se Jeff snaží dostat z dveří, Jane nadává že se jí trhají a krčí šaty a Jack pláče nad ledvinami co na něj čekají. Slendy se praštil do čela a zakoulel neexistujícíma očima "Už zas vám musím dělat chůvu co?!". Slendy ty tři vyprostil než se ale nadál byli šprajcnutí ve výtahu. Jakmile Beast skončila s hostinou tak ji Lazari, Mona, Sally a Smiley začali tahat k opuštěné pizzerii.
"Místo kde se sny stávají skutečností?" . Beast si znovu přečetla letáček a zeptala se holek "Vy tam fakt chcete?" . Všechny sborově odpověděly že ano. Jakmile se dostaly do schow stage spadly jim brady. Byla tu dost rozjetá party. Roboti (Animatronici) tancovali na písničku What does the fox say od Ylvise. Holky se ihned rozutekly za zábavou. Foxy a ňáký fialový mužík flirtovali s Beast, Mangle učila Monu jak se starat o pekelnýho psa a Sally s Lazari našly nějakou stolní hru s video kazetou.
V jednu do pizzerie (s velkou námahou) vešel i Slendy, za ním pak Jeff s TCO. Toy Bonnie, Toy Chica a Chica se hned ujaly Jeffa a zatáhly ho někam do útrob pizzerie. Foxy ožužlával Beast hlavu a fialovej chlapík se chlamal na celý kolo. TCO jen zakroutila očima a začetla do knihy. Mezitím Smiley začal (po vzoru foxyho) žužlat druhou hlavu od Mangle a Mona se jí snažila s velkými záchvaty smíchu pomoct. Lazari a Sally začaly křičet "Krysí Benosamara!" a běžely se schovat za Slendyho a TCO. Z televize pak vylezla krysa s rybíma očima. "Hey Yo, Já jsem Rap Rap Rat Rat!". Slendy zamáčkl Rap Rata jedním ze svých chapadel. Z hloubky pizzerie se vynořil Jeff který běžel jak jen mohl aby se zachránil před třema animatronikama. Pak skočil na Slendyho záda. To Slendyho převážilo do zadu a Jeff v zoufalé snaze o to aby na něj nespadl Slenderman se chytil TCO. Ani ta ale nevydržela a tak všichni spadli na sebe (včetně Lazari a Sally).
Po páté hodině ráno se všichni začali sbírat a šli do Slender Masion. Přidal se k nim i fialovej chlápek Vincent a na Salliino přání i rozpláclý Rap Rat. O týden později přišel dopis od animatroniků že přijedou na návštěvu. Nebyla to ale návštěva nýbrž nastěhovačka. Všichni z nových spolubydlících byli na prášky. Beast se budila s žužlanou hlavou, Jeff a ostatní kluci se ze sklepa vraceli v růžových šatečkách, Vincent všechny proháněl s požární sekyrkou a nejvíc k vzteku bylo to že animatronici byli těžcí a každý krok bylo veliké BUM. Slendy proto napsal do společnosti co animatroniky a pizzerii vlastní ať si je odvezou zpátky. Namísto pomoci se Slendy dočkal košíku s brožurkami jak se o ně starat, očkovacími průkazy a kartičkou s nápisem Hodně štěstí.
THE END :D

Co se tu bude dít? a Co to je?

4. července 2015 v 14:30 | Bea(st) |  FanFikce a povídky
Další článek s nadpisem co :D
Takže sem mi můžete posílat vaše FanFikce. Já je tu budu pod vaší přezdívkou/jménem pak veřejnit. A nebojte se budu sem dávat i svoje ptákoviny třeba to co budu posílat Stiak do jejích DARES. Mno a co jsou to teda ty fanfikce? Jednoduše řečeno příběh co si na nějaké téma s již existujícími (nebo neexistujícími) postavami vymyslíte. Může to být s filozofickou zápletkou nebo vtipnou zápletkou. Výběr je na vás.